صرف صبحانه کشک زرد زابلی توسط استاندار سیستان و بلوچستان

  • کد خبر : 39632
  • ۱۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۸
صرف صبحانه کشک زرد زابلی توسط استاندار سیستان و بلوچستان

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان، معاون عمرانی استانداری و فرماندار شهرستان زهک جهت بازدید و صرف صبحانه کشک زرد زابلی در غرفه توانمندی های روستائیان و عشایر شهرستان نیمروز صبح امروز در محل نمایشگاه سراسری توانمندیهای روستائیان و عشایر کشور در تهران ۱۵ تا ۱۸ دیماه حضور پیدا کردند.     میرحسینی […]

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: هاشمی استاندار سیستان و بلوچستان، معاون عمرانی استانداری و فرماندار شهرستان زهک جهت بازدید و صرف صبحانه کشک زرد زابلی در غرفه توانمندی های روستائیان و عشایر شهرستان نیمروز صبح امروز در محل نمایشگاه سراسری توانمندیهای روستائیان و عشایر کشور در تهران ۱۵ تا ۱۸ دیماه حضور پیدا کردند.

 

 

میرحسینی مسئول اداره میراث فرهنگی،صنایع و گردشگری شهرستان نیمروز به خبرنگار ما گفت: کشک زرد زابلی در غرفه شهرستان نیمروز به جهت شناساندن این غذای اصیل سیستانی در بین مردم و مهمانان طبخ می شود.

img_20170104_173430

 

img_20170104_173403

 

img_20170104_173332

 

img_20170104_173229

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39632

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. سلام:
    متاسنانه گندم پرس عزیز مگر ایشان چکاره هستند که کشک خوردن ایشان را به تصویر کشیده اید؟ اگر نوک انگشت مردم فقیر همسال مردم محروم سیستان نبود که ایشان را بالا بیاورد کسی جواب سلام ایشان را نمی داد. باز اگر نوک انگشتان همین مردم است که به امسال وی قدرت دنیایی می دهد. اگر نوک انگشت مردم نهی به چنین افرادی باشد محال است که به وی کسی کشک دهد. خدا می داند که اگر مردم امسال ایشان مسئولان را بالا نیاورند اگر در کوچه های سیستان ……….. هم راه روند در سایت ذکر نمی کنید. اینرا بدانید که قدرت همه از مردم است ولی بعد از قدرت گرفتن پوز آن برای مردم است.