سرهنگ غلامرضا نجابت در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی براینکه فردی در منزل خود اقدام به خرید و فروش و نگهداری اقلام دارویی غیر مجاز و اعتیاد آور می کند، موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت. وی با بیان اینکه ماموران با اطمینان […]

سرهنگ غلامرضا نجابت در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی براینکه فردی در منزل خود اقدام به خرید و فروش و نگهداری اقلام دارویی غیر مجاز و اعتیاد آور می کند، موضوع به صورت ویژه در دستورکار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ماموران با اطمینان از صحت موضوع و هماهنگی با مقام قضائی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند، اضافه کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه وی ۵۵ هزار و ۴۱۳ عدد قرص غیرمجاز و روانگردان و ۶۲ عدد شربت متادون کشف کردند.

نجابت ب اشاره به اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش تقریبی اقلام دارویی مکشوفه بیش از۶۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، تصریح کرد: در این رابطه دو متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در راستای انجام وظایف ذاتی خود و حمایت از اقتصاد داخلی با تمام توان آماده مقابله با هر نوع قاچاق کالا و بی نظمی بوده و به صورت شبانه روزی آماده دریافت هرگونه خبر در این زمینه از طریق تلفن گویای ۱۱۰ است./پایگاه خبری پلیس

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه