با اینکه نسبت به لایروبی ورودی آب از افغانستان ۳ هفته پیش هشدار داده شده بود هیچ کاری انجام نشده است

  • کد خبر : 40168
  • ۰۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۲
با اینکه نسبت به لایروبی ورودی آب از افغانستان ۳ هفته پیش هشدار داده شده بود هیچ کاری انجام نشده است

خطبه های نماز عبادی سیاسی و پر صلابت جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه شجاع و مطالبه گر شهر بنجار حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.     به گزارش گـنــدم خـبــر: حجت الاسلام و المسلمین پارسا در خطبه اول طبق روال هر هفته به نشانه های انسانهای با تقوا […]

خطبه های نماز عبادی سیاسی و پر صلابت جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه شجاع و مطالبه گر شهر بنجار حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا پارسا برگزار شد.

 

 

به گزارش گـنــدم خـبــر: حجت الاسلام و المسلمین پارسا در خطبه اول طبق روال هر هفته به نشانه های انسانهای با تقوا اشاره کرد و گفت؛ ۱_ کسانی که مستمندان را اطعام می کنند. ۲_ ایتام را نوازش می کنند. ۳_ وقتی حرف می زنند دروغ نمی کنند. ۴_ به امانت خیانت نمی کنند. ۵_ وقتی وعده ای می دهند عمل می کنند. ۶_ همسایه آزاری نمی کنند.

 

امام جمعه بنجار در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوای الهی به مباحث روز و رویدادهای هفته اشاره و گفت: سالروز انتشار تحریم حکم استعمال تنباکو توسط میرزای شیرازی که ۱۲۹ سال پیش با فتوای چنین حکمی اقتصاد ایران را بیمه کرد و دست اجانب را از ایران قطع کرد و امروز هم باید همه فتوای مراجع عظام را خط قرمز خود بدانند و احکام در مورد معاملات بانکی و حرمت اخذ دیر کرد اقساط را مسئولین بانکی کشور مد نظر داشته باشند و توجه بیشتری کنند.

 

 

وی با گرامی داشت یاد و نام امام راحل و شهدای انقلاب و ایام الله دهه فجر اشاره و اظهار داشت: انقلابی که طبق فرمایش حضرت امام (ره) مال مستضعفان و محرومین است؛

 

 

_ چرا بعد از ۳۷ سال هنوز اثار محرومیت در استان سیستان و بلوچستان دیده می شود؟

 

 

_ چرا عدالت در همه ابعاد رعایت نشده ؟؟؟؟؟

 

 

_ سیستانی که ۲۵۰۰ شهید در راه انقلاب داده چرا هنوز گور خواب و کارتن خواب داشته باشه ؟؟؟؟؟

 

 

_ چرا اگر در تهران اگر طوفان یا حادثه ای پیش می آید تمام امکانات بسیج می شوند ولی در استان ما سیل و طوفان می آید ولی اب از آب تکان نمیخورد ؟؟؟؟

 

 

_ این بی عدالتی نیست ؟؟؟؟؟

 

 

_ چرا در جنوب استان ۷ قرارداد میلیاردی امضا شوند ولی به فکر توسعه و اقتصاد منطقه نیستند این عدالت است ؟؟؟؟؟

 

 

_ چرا با اینکه نسبت به لایروبی ورودی آب از افغانستان ۳ هفته پیش هشدار داده شده بود هیچ کاری انجام نشده است و الان با ورود اب از افغانستان مانع اب به چاه نیمه است.

 

 

وی گفت: این عدم مسئولیت پذیری و بی فکری مسئولان را نشان می دهد .

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40168
  • دیدگاه‌ها برای با اینکه نسبت به لایروبی ورودی آب از افغانستان ۳ هفته پیش هشدار داده شده بود هیچ کاری انجام نشده است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.