با سلام و عـرض ادب خدمت شما دوسـت و همراه گـرانقدر

« گندم خبر » قبل از اینکه یک رسانه باشد , تلاش دارد صدای نحیف مردم رنج کشیده دیار دلیرمردی و ایستادگی را به گوش همگان برساند , و فریادی باشد از دردهای سیستان فراموش شده.

در دو سال گذشته همه شما عزیزان و همراهان با نحوه کار گندم خبر بطور کامل آشنایی دارید و خط مشی آنها را خوب میشناسید , حال که بازگشتی دوباره را پس از استراحتی کوتاه تجربه میکنیم , آمده ایم تا حکایتی جدید داشته باشیم از آنچه برما و شما میگذرد.

حکایتهای که متاسفانه حکایتهای خوبی نیست و اغلب آن درد آور خواهد بود , البته برای دلسوزان واقعی و برخی را نیز دلخور و ناراحت خواهد کرد که چرا . . .

اما تنها هدف ما رضایت پروردگار و فرشتگانش برروی زمین که شما عزیزان هستید میباشد و لاغیر.

در انجام وظیفه ای که برای خود تعریف کرده ایم بی شک تمام تلاش و کوشش خود را خواهیم نمود تا نهایت همکاری را با مسئولین محترم ادارات و سازمانهای دولتی داشته باشیم و آنها را در بازکردن گره های کوری که دچار آن هستند همراهی نماییم , اما در این راه با هیچ کس عهد اخوت نبسته ایم و آنجه هست را به همان شکلی که وجود دارد  به اطلاع شما خواهیم رساند.

تمام کوشش سردبیران این مجله بر این است حتی‌الامکان نظرات و اخبار ارسالی شما بدون سانسور منتشر شود.

گندم خبر ، دارای صفحات مختلفی از جمله اخبار استان, اخبار سیستان , اخبار نمایندگان استان , حکایتهای نیشگون , سرزده , رادیو شهرگندم و . . . می باشد .

با توجه به وجود اخبار شهرستانها ، از تمامی شما عزیزان خواهشمندیم ما را در اطلاع رسانی و انتشار اخبار شهرها و روستاهای استان یاری رسانید .

همواره سعی خواهیم کرد واقعیات را همانطور که هست نشان دهیم و صداقت در کلام از اصلی ترین اصول  گندم خبر می باشد دراین راه ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازید .

شما میت وانید به ۴ روش مطالب , یادداشت ها و اخبار خود را برای ما ارسـال بفرمائید :

۱- از طریق فرم تماس با ما

۲- از طریق ایمیل info@gandomkhabar.ir

۳- از طریق شماره ۰۹۱۲۷۷۴۵۴۰۷, ارسال خبر بصورت پیامک و یا با برنامه تلگرام

  ۴- ارسال از طریق قسمت ارسال نظرات سایت( درپایان هر مطلب میتوانید در قسمت ارسال نظرات , مطالب خود را ارسال بفرمائید )


۲ دیدگاه
  1. ناشناس

    باسلام خدمت گندم خبر عزیز راجع به خبر تون درباره ناکامی دهمرده همین کافیه که بگن دهنده توسه دوره انتخابات کمیسیون اصلا شرکت نکردن علی رغم اصرار بعضی از نمایندگان کمیسیون

  2. رضا ربانی نژاد

    با سلام و درود به همه مردم صبور ، عاشق ، ولایی و با معرفت دیار دارالولایه سیستان ، به گوشه و کنار شهر که مینگرم ، به هوای بسیار بد و قهر طبیعت که مینگرم ، به اسفالت های خورده شده و حفره های بزرگ ان که نگاه میکنم ، به اب غیر قابل شرب و مزه بد ان می اندیشم ، به اب تصفیه کن هایی که مدام زیاد شده و صفهای طولانی مردم برای اب که اختراعیست جدید می اندیشم ، به مسولانی که شبها از درد ، رنج ، گرفتاری و غصه های مردم راحت و بی درد میخوابند فکر میکنم ، به انتخابهای غلط ، احساسی و طایفه گرایی مردم در شورا و مجلس که می اندیشم مبیبنم چه خبر است در سیستان ، شهرم به هر چه می ماند غیر از یک شهر منظم ، درست و شکیل ، مناطق جنگ زده سوریه حفره ها و چاله هایی که در شهرمان هست را ندارد ، از این حفره ها و چاله ها هم که باعث فضاحت و خجالت شهر است مالیات و عوارض شهردری اخذ میشود تا بروند و درخت هایی که صد سال زمان صرف شده تا به این میزان از رشد برسند را از بیخ بکنند ، مبادا اکسیژنی درست کند و گاز کربنیکی جذب کند و به درد مردم بخورد که این را حیف میدانند برای مردم ، مردم فهیم ، صبور و اقای سیستان به خود بیایید و کمی بیندیشید که چه کسانی را در راس هرم مدیریت کلان منطقه ای و محلی و شهری میگمارید ، به خدا من به عنوان یه سیستانی که افتخارم نام و تاریخ سیستان هست از چنین وضعیتی بسیار سرخرده ، خجالت زده ، شرمسار ، ناراحت و غصه دارم ، خدا انصاف دهد به مدیران و مسولانمان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد