سیستانی های عزیزی که در تهران و سایر نقاط کشور هستند سرمایه های خودشان را سوق بدهند به سیستان

  • کد خبر : 40700
  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۱
سیستانی های عزیزی که در تهران و سایر نقاط کشور هستند سرمایه های خودشان را سوق بدهند به سیستان

گـنــدم خـبــر : نماز جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین کیخا در مصلی المهدی (عج) شهرستان زابل برگزار شد.     حجت الاسلام و المسلمین کیخا در خطبه دوم گفت: امروز جمعه ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران است ، انقلاب اسلامی که به تعبیر بنیان گذار جمهوری […]

گـنــدم خـبــر : نماز جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین کیخا در مصلی المهدی (عج) شهرستان زابل برگزار شد.

 

 

حجت الاسلام و المسلمین کیخا در خطبه دوم گفت: امروز جمعه ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران است ، انقلاب اسلامی که به تعبیر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران ، امام راحل عظیم الشان معجزه قرن و انفجار نور هست .

 

 

 

وی افزود: اینکه یک ملتی بتواند چند ابر قدرت مخصوصاً انگلیس و آمریکا را که در جای جای جهان مستعمرات داشتند و ایران را ملک طلق خودشان قرار داده بودند و به راحتی اموالش را چپاول می کردند ، اینکه یک ملت با دست خالی بتواند این شیاطین را از خانه اش ، از کشورش بیرون کند ، این معجزه خداوند متعال است چرا که « ان الله علی کل شی قدیر » .

 

 

 

امام جمعه زابل گفت: انفجار نور است ، ۲۲ بهمن سالروز شروع حاکمیت اسلام هست در کشوری که طاغوت حاکمیت داشت و فجر خورشید انقلاب اسلامی ، ظلمات و طاغوت را کنار زد ، چراکه « الله ولی الذین آمنوا یخرجهم من الظلمات الی النور ».

 

 

 

وی در ادامه گفت: اما عزیزان دشمن بیکار نمی نشیند و الان دو گزینه اعتیاد و فحشا را روی میز خود دارد ، پس همه ما وظیفه داریم که متوجه برنامه های دشمن باشیم و آنها را رصد و مهندس معکوس کنیم با انجام کارهای فرهنگی و سوق دادن بودجه های فرهنگی به سمت مساجد ، از فرماندهی محترم سپاه پاسداران شهرستان زابل تشکر می کنم چرا که نگاه ویژه ای به حلقه های صالحین دارند .

 

 

 

کیخا اظهار داشت: از شما ملت بصیر و همیشه صحنه ، عزیزان در دارالولایه سیستان به جهت حضور چشم گیر در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۱۳۹۵تشکر ویژه می کنم و همه دانیم که وظیفه داریم همیشه در صحنه باشیم و این بیداری ، بصیرت ، همدلی ، همزبانی و نشاط را روز به روز برای پیشرفت نظام اسلامی پرورش بدهیم و مجددا از تمامی دست اندرکاران همایش بزرگداشت روز ۱۹ بهمن قیام مردم سیستان علیه رژیم پهلوی تشکر ویژه می کنیم و این گونه مراسمات و همایش ها باید بیشتر تکرار و برگزار شوند .

 

 

 

خطیب نماز جمعه زابل گفت: از جوانان مطالبه گر سیستانی در استان سیستان و بلوچستان ، خراسان ، تهران و گلستان تشکر می کنم که در پی مطالبه گری ائمه جمعه منطقه سیستان یک اجتماع بزرگی در فضای مجازی تشکیل دادند بنام « کمپین حمایت از ائمه جمعه مطالبه گر » ؛ دست همه عزیزان را می بوسیم و این فرمایشات رهبر عزیزمان است که : « جوانان ، باید مطالبه گر باشد » ، جوان نباید نسبت به محیط خود بی تفاوت باشد و به گفته حضرت آقا هر نقطعه ای که هستیم همان جا را کشور ایران تصور کنیم ، آبادش کنیم تا ایران آباد شود و ما از همه تشکر می کنیم و قطعاً اینگونه است که این مطالبه گری ها که با رعایت تمام قوانین انجام می شود ، نتایجش چشم گیر خواهد بود .

 

 

 

وی گفت: یک خواسته هم از تمامی سیستانی های عزیز دارم و آن طرحی است که انشالله استقبال شود ، در ایام فاطمیه هستیم که تسلیت عرض می کنیم این ایام را ، طرحی را بنام « طـرح کوثر » معرفی می کنیم که در آن هر طایفه و فامیل بعنوان یک خانواده بزرگ نه بعنوان قوم گرایی و طایفه گرایی یک کارخانه در سیستان تاسیس کنند .

 

 

 

وی تاکید کرد: سیستانی های عزیزی که در تهران و سایر نقاط کشور هستند سرمایه های خودشان را سوق بدهند و در کنار سایر مسئولین ، هر طایفه ایی یک کارخانه و یک کارگاه برای اشتغال جوانان خودشان تشکیل بدهند و قطعاً برکات آنرا خواهند دید .

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40700

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. آقای عزیز سرمایه نمی خواهیم سرمایه سیستان رانبرند سیستان گلستان می شود آماده مناظره ام

  2. در خصوص بیان قسمتی از مشکلات منطقه سیستان توسط امام جمعه زابل به ریسک دفتر رییس جمهور دکتر نهاوندیان اگر مسئولین شعور و فهم دارن که گفتن همین است قرار که نیست به مسئولین فحش خواهر و مادر بدهیم که بفهمند مشکل داریم اللهالان هم بخاطر انتخابات اایشان تعریف آورده نه بخاطر مشکلات اصلا دولت از ما نیست خیلی ما سیستانی ها برای دولت غریب هستیم گول آمدن این مداران را نخوریم