ستاد مدیریت بحران قبل از وقوع هر بحرانی باید تمام بسترها و زیر ساخت ها را بررسی کند

  • کد خبر : 40705
  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۵
ستاد مدیریت بحران قبل از وقوع هر بحرانی باید تمام بسترها و زیر ساخت ها را بررسی کند

گــنـــدم خــبـــر : نماز جمعه  شهر علی اکبر به امامت حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان امام جمعه شهرعلی اکبر برگزار شد.       حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان: امروز ۲۲بهمن ماه سالروز  پیروزی شکوهمند انقلاب مقدس جمهوری اسلامی در سال ۱۳۵۷و تقدر و تشکر میکنم از حضور حماسی و با شکوه شما مردم فهیم […]

گــنـــدم خــبـــر : نماز جمعه  شهر علی اکبر به امامت حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان امام جمعه شهرعلی اکبر برگزار شد.

 

 

 

حجت الاسلام و المسلمین اشرفیان: امروز ۲۲بهمن ماه سالروز  پیروزی شکوهمند انقلاب مقدس جمهوری اسلامی در سال ۱۳۵۷و تقدر و تشکر میکنم از حضور حماسی و با شکوه شما مردم فهیم و غیور که با این عظمت حضور و بصیرت برگ زرین دیگری در تاریخ  این انقلاب ثابت کردید سی و نهمین بهار انقلاب را جشن گرفتید و با امام راحل و شهدا ی انقلاب و ولی فقیه زمان مقام معظم رهبری بیعت کردید.

 

 

 

وی گفت: این حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن ثابت کرد انقلاب زنده است و روز به روز قدرت و جان تازه ای می گیرد و نهال  انقلاب امروز به درخت تنومندی تبدیل شده است که همگان از ثمره آن بهره می برند و کسی مقابله با آن و قطع کردن آن را ندارد .

 

 

 

وی افزود؛ حضور با شکوه مردم در ۲۲ بهمن امسال دو پیام مشخص دارد که از روحیه انقلابی و عاشورایی ملت ما نشأت گرفته است .

 

 

 

۱: پیام صلح و دوستی و امید به ملتهای مظلوم بشری بویژه ، ملل مسلمان و تحت ستم همیشگی از جبهه استکبار و نظام سلته و اینکه ملت غیور ایران زنده است چون که انقلابش به فضل الهی زنده است.

۲: پیام صلح و دوستی و امید به ملتهای مظلوم بشری بویژه ملل مسلمان و تحت ستم  معاندین مستکبرین جهان مطابق وعده های اللهی خون بر شمشیر و حق بر باطل پیروز است. وملت بزرگ ایران امروز پاسخ محکم و دندان شکنی دادند به یاوه سرایی های تکراری ریس جمهورجدید آمریکا که این ملت ، ملتی است که از قیام عاشورایی حسینی درس گرفته شهادت را بالاترین افتخار خداوند و از ههیچ گونه تهدید و تحریمی نمی ترسد وبا کمال هوشیاری  و همیشه در میدان حاضر است.

 

 

 

خطیب نماز جمعه شهر علی اکبر گفت: مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی فرمودن ما از این ریس جمهور تازه وارد متشکریم چرا که زحمت ما را کم کرد و با نشان دادن چهره واقعی آمریکا به حرف های ۳۸ ساله جمهوری اسلامی ایران را در باره  فساد سیاسی ،اقتصادی ؛اخلاقی و اجتمایی دستگاه حاکم بر آمریکا ثابت کرده است.

 

 

 

وی در ادامه گفت؛ سیاست آمریکا سیاست استکباری و طاغوتی و تفاوتی بین ریس جمهور سابق و ریس جمهور جدید وجود ندارد و هر دو یک سیاست را دنبال میکنند یکی مخفیانه و پشت پرده و یکی علنی ذات آمریکا و چهره واقعی آمریکا امروزبر احدی در دنیا پوشیده نیست و فرصتی است برای جمهوری اسلامی ایران که حقانیت انقلاب و مظلومیت خود را در برابر ۳۸ سال جنگ نابرابر تبیین کند .

 

 

 

وی گفت؛ بنا برین کسانی که سعی میکنند چهره ریس جمهور سابق امریکا را چهره خوب و مؤدب معرفی کنند و از فضای جنگ روانی رریس جمهور جدید استفاده تبلیغات کنند که این ریس جمهور جنگ طلب است و انقلابیون تند رو هستند و اگر در انتخابات پیروز شوند ممکن است جنگی اتفاق افتد چه کسی داعش را به وجود اورد و تقویت کرد چه کسی تحریم های ظالمانه را برملت ما تحمیل کرد . تفاوتی در سیاست آمریکا با تغییر افراد ایجاد نمیشود و تهدید های آقای ترامپ هم یک حرکتی تبلیغاتی و جنگ روانی است.

 

 

 

اشرفیان گفت: شنبه ۲۳ بهمن ،۱۳ جمادی الاول و شهادت بضعه الرسول حضرت فاطمه زهرا (س) به روایت ۷۵ روز ،تسلیت به محضر فرزند خلف و صالح شان ،یوسف زهرا آقا حجه ابن المهدی و نایب بر حقشان ،ولی فقیه مقام معظم رهبری و همه شما مردم ولایتمدار و پیروان  و عاشقان مکتب اهل بیت  و عالم هستی بویژه سادات و فرزندان حضرت، فاطمه زهرا (س) کوثر قرآن  و اولین شهیده راه  ولایت است شخصیت آسمانی در زمین حوریه النساء که امام راحل بر اساس  روایات از حضور جبرۀیل در آن ۷۵ روز و نزول بر حضرت  زهرا مرضیه می دهد که این ویژگی حتی درباره اۀمه علیهم السلام هم ذکر نشده است اینکه در روایات از فاطمه به عنوان لیله القدر یاد شده حکایت  ز پنهان ماندن درک جایگاه  و منزلت حقیقی حضرت زهرا (س) است، سیره و منش سیاسی فاطمه آگاهانه توأم با بینش و بصیرت و مبتنی بر ایمان و عقیده است .

 

 

 

خطیب نماز جمعه شهرعلی اکبر گفت: در روز های اخیر شاهد ورود سیلاب از کشور افغانستان به داخل خاک ایران و منطقه سیستان هستیم که از طرفی بسیار جای شکر این نعمت را دارد و باعث خوشحالی کشاورزان و مردم ما شد و شاهد آب گیری قسمتی از تالاب بین المللی هامون بودیم و واقعا جای شکر دارد  بعد از اینکه شما مردم با قلبی پاک و ایمانی راسخ به وعده های الهی نماز باران خواندید  در تالاب هامون هم نزول باران و رحمت الهی را داشتیم هم آب گیری تالاب را با ورود سیلابی بی سابقه  اما این ورود سیلاب ها نگرانی هم دارد که باید درست مدیریت شود و مسیرها از قبل می بایست لایروبی شود تا هم از هدر رفت آب جلوگیری شود و این نعمت تبدبل به نقمت نشود  و مشکلاتی که برای مردم عزیز جنوب استان به وجود آمده برای شمال استان اتفاق نیفتد.

 

 

 

وی گفت: ستاد مدیریت بحران قبل از وقوع هر بحرانی باید تمام بسترها و زیر ساخت ها را بررسی کند تا مشکلی بوجود نیاید و مردم ما از این آب حد اکثر استفاده رو راببرند.

 

 

 

وی به حضور مدیرکل محیط زیست اشاره کرد و گفت: ضمن تشکر از حضور مدیر کل محترم محیط زیست استان در جمع مردم شهر علی اکبر ،یکی از خواسته های کارشناسی مردم منطقه این است که وقتی ما از شرایط دیپلماسی تامین حق آبه تالاب بر خوردار نیستیم لا اقل میتوان با کوچک سازی تالاب و ایجاد هامونک هایی در دل تالاب هم امید به ماندگاری را افزایش دهید و شرایتی را ایجاد کنید که هم صیاد و هم کشاورز و هم مسافر گردشگر و پرندگان مهاجر از آن بهره ببرند.

 

 

تصاویر راهپیمایی شهرعلی اکبر:

 

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40705
  • دیدگاه‌ها برای ستاد مدیریت بحران قبل از وقوع هر بحرانی باید تمام بسترها و زیر ساخت ها را بررسی کند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.