برگزاری دوره تخصصی جستجو و نجات در آوار در نقطه صفر مرزی

  • کد خبر : 41240
  • ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۱۱
برگزاری دوره تخصصی جستجو و نجات در آوار در نقطه صفر مرزی

نظر یونسی بارانی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان هیرمند گفت: دوره تخصصی جستجو و نجات در آوار با حضور ۳۰ نفر از امدادگران و نجاتگران شهرستانهای هیرمند ، نیمروز ، زهک در جمعیت هلال احمر هیرمند به مدت ۶ روز برگزار شد.     گــنـــدم خــبـــر : بارانی هدف از برگزاری این دوره را ارتقاء […]

نظر یونسی بارانی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان هیرمند گفت: دوره تخصصی جستجو و نجات در آوار با حضور ۳۰ نفر از امدادگران و نجاتگران شهرستانهای هیرمند ، نیمروز ، زهک در جمعیت هلال احمر هیرمند به مدت ۶ روز برگزار شد.

 

 

گــنـــدم خــبـــر : بارانی هدف از برگزاری این دوره را ارتقاء سطح آمادگی امدادی و عملیاتی امدادگران و نجاتگران ذکر کرد و تاکید نمود؛ ارائه این گونه آموزشها می تواند امدادگران و نجاتگران را در حوادث طبیعی و غیر طبیعی یاری نماید تا در کمترین زمان ممکن بیشترین و بهترین عملیات نجات در حوادث را انجام دهند.

 

 

وی افزود: در این دوره آموزشی امدادگران با مباحثی از قبیل جستجو و نجات در آوار ،شرح وظایف نجاتگران و طرح عملیات نجات ،ایمنی و ارزیابی و مدیریت سانحه آوار ،اصول جستجو و نجات در آوار و تجهیزات ،انواع ساختمان آوار و روشهای برش و بالا کشیدن اجسام سنگین ،طناب و گره و کارگاه نجات ،شمعک زنی ودتثبیت آوار ، را فرا گرفتند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=41240

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. درزابل برگذار شده نه هبرمند