گلایه های بوی بد آب شرب به تریبون نماز جمعه شهر بنجار رسید.

  • کد خبر : 36089
  • ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰
گلایه های بوی بد آب شرب به تریبون نماز جمعه شهر بنجار رسید.

خطبه های بیست و دومین نماز جمعه در شهر دارالمومنین بنجار به امامت حجت الاسلام و المسلمین پارسا برگزار شد. به گزارش گندم خبر: نماز جمعه این هفته شهر بنجار با استقبال و حضور چشمگیر مردم روبرو شد امام جمعه معزز شهر بنجار در خطبه اول به بیان ویژگیها و سجایا و معجزات و کرامات […]

خطبه های بیست و دومین نماز جمعه در شهر دارالمومنین بنجار به امامت حجت الاسلام و المسلمین پارسا برگزار شد.

به گزارش گندم خبر: نماز جمعه این هفته شهر بنجار با استقبال و حضور چشمگیر مردم روبرو شد امام جمعه معزز شهر بنجار در خطبه اول به بیان ویژگیها و سجایا و معجزات و کرامات امام محمد باقر (ع)پرداخت.

خطیب جمعه شهر بنجار گفت: زندگانی سراسر نور امام پنجم یک الگو و سرمشق خوبی برای همه مسلمانان است و چون عجائب علمی و دینی را بیان می کرد و سرآمد عالمان و دانشمندان زمان خود بود به باقرالعلوم شهرت یافت به طوری که بیشترین حدیث و روایت را از امام باقر (ع) و امام صادق (ع) داریم.

وی افزود: مناظرات گوناگون با علمای مسیحی و شکست انها باعث روی آوردن آنها به دین مبین اسلام می شد.

حاج آقا پارسا در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوا با تسلیت شهادت امام باقر (ع) و گرامی داشت یاد و نام شهدای منا به تشریح پیام مهم حضرت آقا به حجاج پرداخت و بیان کرد: که این پیام بیداری اسلامی را میان مسلمانان احیا کرد و قطعا سرعت زوال و نابودی آل سعود را افزایش می دهد و این لکه ننگین که باعث رفتن آبروی مسلمانان شده از بین خواهد رفت و حجاج در کمال آرامش به اعمال خود خواهند پرداخت.

وی در ادامه به روز عرفه و شهادت حضرت مسلم بن عقیل و هانی بن عروه اشاره کرد و گفت: که طبق روایات در هیچ روزی خداوند به اندازه عرفه بندگان خود را از آتش جهنم نجات نمیدهد و مردم از چنین روزی نهایت استفاده معنوی را بکنند و در مراسم دعای عرفه شرکت کنند که باعث تقویت معنویت انها خواهد شد و شهادت حضرت مسلم این درس را به ما می دهد که در سخترین شرایط از حمایت امام زمان خود دست بر نداریم و در مقابل همه سختیها و مشکلات بایستیم.

امام جمعه معزز شهر بنجار ضمن تبریک عید قربان، توصیه کرد وگفت: در این عید بیشتر یاد فقرا و نیازمندان جامعه باشیم که ممکن است در ماه یکبار گوشت نخورند.

وی در پایان با اشاره به امضای طومار مشکلات مردم سیستان خطاب به رییس جمهور محترم و تشکر از پیگیری نمایندگان مردم در مجلس خواستار توجه بیشتر آقای دکتر روحانی به سیستان در سال پایانی دولت شد و از مسئولین آب و فاضلاب نسبت به تحقیق و جستجوی بیشتر بوی بد آب شرب و آشامیدنی مردم شد گرچه کارشناسان سالم بودن آب را تایید کردند و نفس بوی بد آب حکایت از مشکل دار بودن آب دارد.

وی تاکید کرد: علی رغم تشکیل جلسات متعدد در حضور فرماندار محترم و قول مساعد اداره برق نسبت به رفع مشکل روشنایی کوچه ها و معابر شهر بنجار هنوز خیلی از کوچه ها در تاریکی مطلق به سر می برند که مهندس عوض زاده قول دادند به محض تعمیر بالابر این مشکل حل خواهد شد.

و در پایان نماز مردم ولایتمدار بخش مرکزی و شهر بنجار علیه جنایات آل سعود راهپیمایی و تظاهرات کردند و اعمال زشت این حکومت کودک صفت را محکوم کردند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36089
  • دیدگاه‌ها برای گلایه های بوی بد آب شرب به تریبون نماز جمعه شهر بنجار رسید. بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.