بعد از گور خوابی در سیستان نوبت به زیر پل خوابی رسید!

  • کد خبر : 39868
  • ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۵
بعد از گور خوابی در سیستان نوبت به زیر پل خوابی رسید!

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: یکی از شهروندان با ارسال تصاویری از واقعیتی دیگر از نتایج بسته شدن مرز، خشکسالی و بیکاری پرده برداشت.       حیدری به خبرنگار ما گفت: در ادامه ی گورخوابی، زیرپل خوابی در محور میلک – روستای ملاابراهیم(تقاطع جاده میلک با روستای ملا ابراهیم) رویت شد.       از […]

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: یکی از شهروندان با ارسال تصاویری از واقعیتی دیگر از نتایج بسته شدن مرز، خشکسالی و بیکاری پرده برداشت.

 

 

 

حیدری به خبرنگار ما گفت: در ادامه ی گورخوابی، زیرپل خوابی در محور میلک – روستای ملاابراهیم(تقاطع جاده میلک با روستای ملا ابراهیم) رویت شد.

 

 

 

از اوایل شروع به کار دولت تدبیر و امید فکر و ذهن مردم را به سوی برکات و نتایج برجام سوق داده شد و هیچ توجه به مردم نشد.

 

 

 

دولتمردان و جناب استاندار سیستان و بلوچستان بداند برجام این است با توافقات و تلاش خود این مشکلات را رفع کنید.

 

 

 

گور خوابی، فقر و بیکاری حاکم بر سیستان حاصل از بسته شدن مرز و خشک شدن تالاب هامون بوده و شما سیاسیون خوب این مهم را می دانید ولی در برگه افتخارات خود باز هم دنبال رد پای برجام می گردید ونمی دانید فرجام برجام اینجاست!!!

 

 

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39868

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
  1. مسولان=شرم باد‌

  2. شرم باد مسولان

  3. سلام، شما را به خدا معضلات خانمانسوز اعتیاد که سر آغاز این فجایع اجتماعیت را سیاسی نکنیم و به برجام واین دولت و آن دولت نکنیم. چندین سال است که این نا هنجاری اجتماعی وجود دارد. یادم هست که در سال ۱۳۵۹ دانش آموز دبیرستان مهران سابق و امام خمینی فعلی در خیابان آزادی شمالی بودم وباغهای متروکه پشت دادگستری فعلی ودرمانگاه تامین اجتماعی هر روز شاهد مرگ چندین انسان معتاد بود و ما هر روز مرگ آنها را در ویرانه ها به دلیل عوارض اعتیاد وتبعات ناشی از آن می دیدیم. همه ما مسوول هستیم. واین دردی فراگیر است. توجه به این ضایعات و معطوف کردن توجه عمومی بسیار بجاست ولی نبایستی سر خودمان را بکوبیم. انشاءالله در راه ایرانی آباد موفق باشید و باشیم. ایام به کام ودادار نگهبان باد

  4. متاسفانه شرم از مسئولین محترم گذشته بیخیال تر از این حرفها هستند.
    توصیه میکنم کتاب وزین بیشعورهارو مسئولین و همه مردم مطالعه نمایند خیلی فایده دارد.
    سپاسگزار