هجوم ماشین آلات از دیگر استان ها برای انتقال لوله به مزارع+ پیگیری

  • کد خبر : 38791
  • ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲
هجوم ماشین آلات از دیگر استان ها برای انتقال لوله به مزارع+ پیگیری

گـــنـدم خـــبـر : یکی از شهروندان به خبرنگار ما گفت: در کانال خبری شبکه یک صدا و سیما اعلام کردند تمامی نیروها و ماشین آلات بکارگیری شده در پروژه آبرسانی سیستان توسط بومی های منطقه انجام می شود.     محمد کیخا گفت: تمامی ماشین های سنگین که کار انتقال لوله های آب به مزارع […]

گـــنـدم خـــبـر : یکی از شهروندان به خبرنگار ما گفت: در کانال خبری شبکه یک صدا و سیما اعلام کردند تمامی نیروها و ماشین آلات بکارگیری شده در پروژه آبرسانی سیستان توسط بومی های منطقه انجام می شود.

 

 

محمد کیخا گفت: تمامی ماشین های سنگین که کار انتقال لوله های آب به مزارع را انجام می دهند توسط مهندسین با پارتی و روابط از دیگر استان های کشور هجوم آورده اند.

 

 

وی افزود: تمامی بومی های منطقه که ماشین آلات سنگین دارند باید به نقاط دوردست و یا دیگر استان ها برای امرار معاش رفته و کار کنند.

 

 

وی همچنین گفت: از دوستان بنده به شرکت لوله جهت کار مراجعه که مهندسین آنجا اظهار نموده اند نیاز به ماشین نداریم و اگر داشته باشیم هم خودمان از شهرستان می آوریم مسئَولین عزیز توجه و رسیدگی کنند.

 

 

وی با ارسال تصاویری گفت: اگر نگاه کنید تمامی پلاک های خودروها مربوط به استان های دیگر است.

 

img_20161211_133556

برای پیگیری، درد دل ارسالی این شهروند را برای روابط عمومی نماینده مجری طرح ارسال کردیم.

 

 

وی در گفتگو با خبرنگار گندم خبر گفت: این خودروها حامل بار لوله های پلی اتیلن از محل تولید لوله ها در کارخانه مربوطه که خارج از استان است بارگیری و به سمت محل پروژه حرکت می کنند.

 

 

سجاد حسینی در خصوص جذب نیرو شرکت های مورد نظر گفت: پیمانکاران برای جذب نیرو حد و ظرفیتی دارند و در صورت تکمیل ظرفیت، جایی برای استخدام و بکارگیری نیرو ندارند.

 

 

وی در رابطه با حمل لوله در شهرستان گفت: حمل لوله از کارخانه تا محل هر پروژه است و این بدین معناست که برای هر ناحیه عمرانی با توجه به نیاز اعلام شده لوله از کارخانه بارگیری و حمل می شود.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38791

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. سرورانم چقدر کوته نظر و کوچک شده که نگذاریم دیگران هم نانی بخورند
    عزیزان این شیوه نادرست که نگذاریم تریلی های شهرستانی بار بیاورند!!! یا غیربومی ها نباشند را فراموش کنیم
    چقدر ضعیف شده ایم که از قوی خوشمان نمی اید و او را ضعیف می کنیم !