روشنایی جاده بنجار بعد از تامین اعتبار جهت خرید اشتراک برق

 • کد خبر : 39856
 • ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۶
روشنایی جاده بنجار بعد از تامین اعتبار جهت خرید اشتراک برق

گـــنـدم خـبـــر: درد دل های مردمی و مشکلات موجود در جاده های مواصلاتی زابل به شهرستان های همجوار در حوزه سیستان مخصوصا مسیر ارتباطی زابل به بنجار باعث شد دیداری با رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زابل داشته باشیم.       رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای […]

گـــنـدم خـبـــر: درد دل های مردمی و مشکلات موجود در جاده های مواصلاتی زابل به شهرستان های همجوار در حوزه سیستان مخصوصا مسیر ارتباطی زابل به بنجار باعث شد دیداری با رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زابل داشته باشیم.

 

 

 

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای زابل در گفتگو با خبرنگار گـــنـدم خـبـــر در خصوص ارتقای ایمنی در محور مواصلاتی زابل به بنجار گفت: دو مورد در این رابطه انجام شده و در حال پیگیری است؛

 

 

۱_ احداث گارد ریل بطول ۲/۵ کیلومتر به همراه روشنایی این محور

 

۲_ پل هوایی در محدوده دانشگاه آزاد اسلامی واحد زابل

 

 

علی عالی در خصوص احداث پل هوایی در محدوه دانشگاه آزاد زابل چنین توضیح داد: به اتفاق دکتر مجوزی رئیس دانشگاه زابل در حاشیه جلسه شورای ترافیک شهرستان زابل به این جمع بندی رسیدیم که محدود این دانشگاه نیازمند احداث پل عابر پیاده می باشد و مقرر شد قسمت احداث بر عهده اداره راهداری و نگهداری را دانشگاه بر عهده بگیرد.

 

 

 

عالی اظهار داشت: با توجه به انتزاع راهداری از اداره راه و شهرسازی و تشکیل اداره حمل و نقل جاده ای کماکان همکاری بین دانشگاه و این اداره برای احداث برقرار می باشد.

 

 

 

وی در خصوص علت تاخیر در احداث پل هوایی در این دیدار گفت: تاخیر در احداث بدلیل طول پل و عرض محور می باشد و پل های موجود هشت متری چون روستایی است و باید یکسری تغییر در مشخصات پل ایجاد شود.

 

 

 

رئیس راهداری زابل در خصوص روشنایی محور زابل به بنجار گفت: روشنایی این محور به مدت شیش ماه بصورت کامل نصب و قابل بهره برداری است و بدلیل عدم تامین هزینه اشتراک( خرید دو اشتراک) قطع می باشد و به محض تامین اعتبار اقدام و در الویت این اداره می باشد.

 

 

 

عالی در خصوص اقدامات انجام شده در محور مواصلاتی زابل به زهک گفت: ۵ کیلومتر به عرض ۱۱/۵ متر آسفالت و ۲۰ کیلومتر در حوزه زهک شانه سازی شده است و آسفالت شانه که عرض این محور به ۱۱/۵ متر ارتقا پیدا کرده و در صورت اختصاص اعتبار کل محور روکش آسفالت خواهد شد.

 

 

 

مدیر اداره راهداری و حمل نقل جاده شهرستان زابل در رابطه با جاده مواصلاتی زابل به ادیمی گفت: در محور زابل به ادیمی مصالح خریداری، قیر حمل و به محض تامین اعتبار جهت اجرا بطول هشت کیلومتر اقدام خواهد شد.

 

 

 

علی عالی از تنظیم توافق نامه با شهرداری زابل در خصوص محور مواصلاتی زابل به هیرمند خبر داد و گفت: مسیر هیرمند از کانال سرحدی به طرف فرودگاه زابل تا پل نیاتک در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای زابل می باشد و در این خصوص توافق نامه ای با شهرداری زابل در حال تنظیم است که از ابتدای میدان پادگان تا ورودی شهر دوستمحمد، قیر توسط توسط این اداره تامین و مصالح و اجرا توسط شهرداری زابل انجام گردد.

 

 

 

وی گفت: مفاد قرارداد در حال تنظیم می باشد.

 

 

 

علی عالی در پایان توصیه ای به شهروندان کرد و گفت: از تمامی شهروندان تقاضاداریم حریم جاده ها را رعایت کنند چرا که جاده سرمایه ملی است و باید برای نسل های آینده حفظ گردد.

 

 

 

وی گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه حادثه و تجاوز به حریم جاده با تلفن ۱۴۱ تماس حاصل فرمایند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39856

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 8در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۸
 1. باتشکر از پیگیری گندم خبر ان شاالله هرچی زودتر عملی بشه و بلواری ک زدن به فضای سبز تبدیل شه چون هیچی درختی نکاشته شهرداری

 2. کی تامین اعتبار بشه خدا میدونه کی پل زده بشه بازم خدا میدونه

 3. با سلام لطفا مدیر محترم پیگیر باشید چون حرف زیاد میزنن جاده پرتردد کاش با شهردار محترم میشد حرف زد ک چرا ب فضای سبز بلواری ک زدن توجه ای نمیشه

 4. در حال تنظیم است و انجام میشود
  حالا کی ……..
  خسته نباشی مدیر نمونه

 5. واقعا نمونس مگه داریم مگه میشه ..مدیر گندم خبر شما یه ماه دیگه هم برید میگه چراغاش نرسیده مونده واسه سال بعد

 6. یعنی شما از جاده زابل به زاهدان اطلاع نداشتید که هیچ سئوالی مطرح نکردید ؟ مگر خود شما خبر استفاده از لاستیک اتش زده برای تامین روشنایی در جاده نهبندان را کار نکرده بودید ؟ چرا در مورد آنها نپرسیده بودید ؟ لطفا درد مردم را هم بپرسید و پیگیری کنید. یا از مشکلات بی خبرید یا اینکه ….

 7. چرا از جاده زابل به زاهدان خبری نیست ؟ مگر اون به اداره راه مربوط نمیشه ؟ شما چرا پیگیری نمی شید ؟

 8. کمربندی ایت الله سیستانی چی شد تبدیل شده ب جایی ک نخاله میبرن میریزن مدیر گندم خبر رسیدگی کن تو رو خدا کمربندی رو پیگیر باش چی لز این کمربندی مهمتره ..جاده زابل زاهدان .جاده بنجار