گلایه اهالی میرحسینی ۵ از شهرداری زابل

 • کد خبر : 39670
 • ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۶
گلایه اهالی میرحسینی ۵ از شهرداری زابل

گلایه شهروندان از شهرداری زابل روز به روز بیشتر می شود و عدم همکاری شهرداری زابل در بررسی مشکلات و گلایه های مردمی برای رفع خود معضل بزرگی از نوع بی توجهی محسوب می شود.       به گزارش گـــنـدم خـبـــر: تعدادی از اهالی میرحسینی ۵ با ارسال گلایه به خبرنگار گندم خبر از تبعیض […]

گلایه شهروندان از شهرداری زابل روز به روز بیشتر می شود و عدم همکاری شهرداری زابل در بررسی مشکلات و گلایه های مردمی برای رفع خود معضل بزرگی از نوع بی توجهی محسوب می شود.

 

 

 

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: تعدادی از اهالی میرحسینی ۵ با ارسال گلایه به خبرنگار گندم خبر از تبعیض در انجام امورات شهری خبر دادند و اعلام کردند: درد دل ما را به گوش مسئولین شهرداری برسانید.

 

 

 

در درد دل ارسالی آمده است؛

 

 

 

خواهش می کنم این مطلب را که ارسال کردیم به گوش مسئولین شهرداری برسانید.

 

 

کوچه ما در خیابان میرحسینی ۵ کوچه اول است که روبروی منزل ما یک زمین که صاحبش در زابل سکونت ندارند وجود دارد و این زمین تبدیل شده به محل ریختن زباله (زباله دان) و همه همسایه ها از این موضوع گلایه بسیاری دارند.

 

 

حدود دو سال است که پیگیریم و کلی درخواست و نامه به شهردای منطقه ٢ تحویل داده ایم که متاسفانه هیچگونه توجهی به درخواست های ما نشده است.

 

 

خدا شاهده از هر چیزی که فکر می کنید در این خرابه میریزند و اصلا ما نمی توانیم در حیاط بیستیم چه برسد به کوچه، جالبتر این است که یکی از اعضای شورای شهر که از محله قاسم آباد هستند دارند کلی هزینه می کنند برای قاسم آباد از روشنایی گرفته تا فضای سبز و مامور شهرداری که کلا آنجا مستقر است.

 

 

الان شهرداری ناحیه ۲ نمیان برای این زمین یک دیوار بکشند!!!

 

 

از شما خواهش می کنیم به این درخواست ما رسیدگی کنید و به گوش مسئولش برسانید.

 

 

در ضمن چند عکس از کوچه و این خرابه ارسال می کنم.

 

با تشکر _ اهالی کوچه میرحسینی ۵

 

 

 

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39670

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
 1. لطفا خدمت شهردار برسانید بودجه که بخاطر کندن لولهای اب گرفتید جای دیگه خرج نکنید کوچه میرحسینی۳رااسفالت کنید که خودروهایمان داغون شد لبهای اسفالت کنده شده لاستیک نوی بنده خداراپا ره کرد هرچه حرف به دهانش امد به شهرداری گفت چرااین طوربشه پدرومادرمان گناه نکرده به فکرانها باشیم

 2. خب آشغال نریزید
  این اشغالارو که از جاعای دیگه نمیارن
  خودتون میریزید

  یا یه پول بزارید باهم مگه یه دیوار بلوکی ۱ متری چقد خرج داره
  می بینی که شهرداری خرجش زیاده بروبچ باید برن ایتالیا و فرانسه و انتالیا
  پولی ندارن جز ۱.۵ میلیارد درامد در ماه