هنرمند سیستانی هنرمندانه سیستان را به تصویر می کشد

  • کد خبر : 34540
  • ۰۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۸
هنرمند سیستانی هنرمندانه سیستان را به تصویر می کشد

گندم پرس: هنرمند سیستانی این روزها سخت مشغول ساخت مستندی برای نشان دادن سیستان و فرهنگ غنی آن به مردم ایران و جهان می باشد. رمضان نورا که با هدیه جام انیمیشن مهمانان زیادی را در استان بدرقه نموده است اینبار در حرکتی دیگر قدم ها را برای ساخت مستندی با نام ” خاک سیستان سوغات […]

گندم پرسهنرمند سیستانی این روزها سخت مشغول ساخت مستندی برای نشان دادن سیستان و فرهنگ غنی آن به مردم ایران و جهان می باشد.

رمضان نورا که با هدیه جام انیمیشن مهمانان زیادی را در استان بدرقه نموده است اینبار در حرکتی دیگر قدم ها را برای ساخت مستندی با نام ” خاک سیستان سوغات جهانی” برداشته است و گویا این هنرمند قصد دارد به تنهایی بار مسئولیت آنان که در راستا اعتلا فرهنگ و تمدن سیستان کوتاهی کرده اند را بر دوش بکشد.

هنرمند سیستان،رمضان نورا

رمضان نورا هنرمند سیستانی در گفت و گو با خبرنگار گندم پرس در توضیح هدف از ساخت این مستند گفت: هدف با نام مستند همخوانی دارد و باید گفت هدف اصلی “خاک سیستان سوغات جهانی ” می باشد و تلاش دارم با ساخت این مستند فرهنگ و تمدن سیستان را بیش از پیش به تصویر بکشم.

 

هنرمند سیستانی، رمضان نورا

وی در صفحه شخصی خود درباره این مستند توضیحاتی ارائه داده است که توجه شما را به آن جلب می کنیم.

خاک سیستان سوغات جهانی

محل فیلمبرداری: مناطق تاریخی سیستان

فیلمبردار: مسعود شیخ ویسی

تهیه کننده ، نویسنده ، بازیگر و کارگران: رمضان نورا

هنرمند سیستانی،رمضان نورا

مستند خاک سیستان سوغات جهانی اینگونه آغاز خواهد شد:

جوانی سیستانی با لباس محلی در کویر که نشانی از خشکسالی سیستان هست در حال قدم زدن را به تصویر می کشد که درد سیستان او را رنج می دهد که ایده ای به ذهنش می رسد در گوشه ای از کویر می نشیند و با ترکیب آب و گل جامی را درست می کند به نام جام انیمیشن جهان بلافاصله بعد از درست کردن راهی شهر می شود که در راه به خانواده ای برخورد می کند که….

ادامه مستند را در کلیپ، خاک سیستان سوغات جهانی که به زودی پخش خواهد شد دنبال کنید.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34540
  • دیدگاه‌ها برای هنرمند سیستانی هنرمندانه سیستان را به تصویر می کشد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.