نشست خیابان طالقانی زابل

  • کد خبر : 34969
  • ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۶
نشست خیابان طالقانی زابل

  گندم خبر :در پی این حادثه محسن میرادی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان به شهر زابل سفر نمود و از نزدیک جوانب مختلف این موضوع را مورد بررسی قرار داد. محسن میرادی در خلال این بازدید گفت: طرح فاضلاب شهر زابل در سال ١٣٧۴ آغاز و تا پایان سال ١٣٨٢ با احداث تصفیه […]

  گندم خبر :در پی این حادثه محسن میرادی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان به شهر زابل سفر نمود و از نزدیک جوانب مختلف این موضوع را مورد بررسی قرار داد.

fazelab%20zabol%20(15)

محسن میرادی در خلال این بازدید گفت: طرح فاضلاب شهر زابل در سال ١٣٧۴ آغاز و تا پایان سال ١٣٨٢ با احداث تصفیه خانه و حدود ١٧٠ کیلومتر خطوط اصلی و فرعی اجرا و به بهره برداری رسیده است. با توجه به قدمت بالای خطوط جمع آوری فاضلاب (حدود ٢٠ سال) لوله های سیمانی دچار خوردگی شده که نیاز به اصلاح و بازسازی فوری دارد.

fazelab%20zabol%20(16)

در حال حاضر تاج لوله ها در برخی از مناطق مانند خیابان طالقانی و چند نقطه دیگر دچار خوردگی شده که بار ترافیکی بر روی آنها باعث ریزش و مسدود شدن شبکه فاضلاب در برخی از موارد گردیده است. چنانچه این حوادث بسیار جدی به موقع رفع و مهار نشود، ما شاهد آسیب های اجتماعی و زیست محیطی در سطح شهر خواهیم بود. 

fazelab%20zabol%20(2)

شرکت آب و فاضلاب جهت رفع موقت و گذر از بحران در حال مرمت و بازسازی قسمت های آسیب دیده در خیابان طالقانی به روش سپرکوبی می باشد. این اقدامات کوتاه مدت در حال اجراست و با جدیت در دستور کار قرار دارد.

fazelab%20zabol%20(14)

میرادی در پایان افزود: هزینه های اصلاح و بازسازی لوله های فرسوده بسیار بالا است که از توان شرکت آب و فاضلاب خارج و نیاز به اختصاص ردیف بودجه از سوی دولت دارد./روابط عمومی آبفا سیستان وبلوچستان

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34969

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. مسئولین برای خدا تلاش کنند همچنین مدیر محترم گندم خبر ممنون از تلاش های شبانه روزیتان باشد که رستگار شوید