شب یلدا و خانه های خالی از هندوانه ی کارگران

 • کد خبر : 39115
 • ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۹:۵۷
شب یلدا و خانه های خالی از هندوانه ی کارگران

گـــنـدم خـــبـر : یلدا با دورهمی های خانوادگی و با رسم و رسومات قدیمی اش خبر آمدن سرما را به مردم می دهد، آنهایی که حقوق و درآمدی داشته اند، دورهمی شان رنگین و آنهایی که حساب بانکی شان صفر است دورهمی شان شرمندگی در برابر خانواده است.       فرزند یکی از کارگران […]

گـــنـدم خـــبـر : یلدا با دورهمی های خانوادگی و با رسم و رسومات قدیمی اش خبر آمدن سرما را به مردم می دهد، آنهایی که حقوق و درآمدی داشته اند، دورهمی شان رنگین و آنهایی که حساب بانکی شان صفر است دورهمی شان شرمندگی در برابر خانواده است.

 

 

 

فرزند یکی از کارگران شهرداری زابل می گوید:

 

 

یک سوال از شهردار زابل دارم: آقای شهردار شب یلدا نزدیک است شما هم مثل ما پول یک کیلو سیب و هندوانه رو ندارید ؟

 

 

وی جمله اش را کوتاه می کند و می گوید: وجدان ها در سیستان مرده اند…

 

 

 

و ما در خودمان به زمزمه نشسته ایم؛اگر وجدانی در سیستان نمرده است

– چرا سهم کارگران شهرداری زابل از درآمد میلیاردی این مجموعه صفر است؟

 

 

 

– چرا نمایندگان سیستان در سفر به منطقه به همراه عکاس اختصاصی تلاش می کنند بازدید هایشان را به معرض نمایش بگذارند و مشکلات کارمندان و کارگران ادارات مختلف از جمله شهرداری و اداره راه و شهرسازی را به فراموشی کامل سپرده می شود؟

 

 

 

– چرا دولت مشت خود را بسته و می گوید وضعیت مالی دولت خراب است و دولتمردان در سیستان و بلوچستان گوششان را برای شنیدن آه و ناله کارگران و خانواده هایشان بسته اند؟

 

 

 

جناب شهردار سفر به پاریس با هزینه شخصی و خوشی های آن به پایان رسید ،حال شب یلداست برای نیروهای خود سوغاتی از پاریس چه آورده اید؟؟؟

 

 

کارگران از خِیر سوغاتی شهردار محترم گذشته اند، شما حقوق شان را پرداخت کنید تا آنان هم بتوانند  در شب یلدا برای خانواده میوه و آجیل هدیه ببرند، شما حقوق پرداحت کنید تا آنان لبخند را به جای شرمندگی به زن و فرزندانشان هدیه  دهند.

 

 

شهردار عزیز : از آن درآمد میلیاردی برای یکبار هم که شده شادی را به نیروهای خود هدیه دهید.

 

 

نمایندگان محترم سیستان عکس های شما از بازدیدهایتان را دیدیم و خوشحال و شادمان شدیم و سپاسگزار که اینقدر به فکر سر زدن به گوشه گوشه ی سیستان هستید فقط امیدواریم، این عکس های رگباری که در صفحات تبلیغاتی تان منتشر می شود ره آوردی برای منطقه داشته باشد چرا که مردم سیستان نه به شعار بلکه به حرکت روبه جلو و پیشرفت نیاز دارند.

 

 

 

جنابان دهمرده و کیخا نمایندگان محترم سیستان از حقوق های به تعویق افتاده کارگران و نیروهای برخی ادارات در سیستان حتما اطلاع دارید ،باور بفرمایید این کارگران گرسنه اند، اقساط دارند، خرج دارند و هزاران گرفتاری دیگر، لطف خواهید کرد اگر پاسخ بدهید برای حل مشکلات  این زحمت کشان و غیور مردان سیستانی که شب را گرسنه سر بر بالین می گذارند، چه کرده اید؟

 

 

 

لازم می دانیم از دولتمردان استانی و رسانه های وابسته به آنان هم تشکر کنیم تشکری به وسعت پخش عملکرد ۱۲ بندی آنان در فضای مجازی در خصوص کارهایی که برای مردم سیستان انجام داده اند، ما ناشکر نیستیم، تشکر می کنیم از زحمات شما ولی یادتان باشد شب یلداست و کارگران زیادی پولی در بساط ندارند و ایکاش در عملکرد منتشر شده از سوی رسانه های وابسته به دولت، کمی هم از کارها و راههایی که برای پرداخت حقوق کارگران رفته اید سخن به میان می آوردید تا این زحمت کشان هم به  عملکرد شما خوش بین تر می شدند.

 

 

در پایان جناب استاندار ،نمایندگان محترم و جناب شهردار زابل، کارگران حقوق می خواهند و از شما انتظار پیگیری و عمل در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل دارند.

 

 

به امید سیستانی آباد

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39115

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
 1. سلام
  ممنون از شما که دردو دل مارا میگذارید توی سایت
  اقای شهردار من فرزند کارگر هستم و دانشجوهستم
  اقای شهردار من هنوز شهریه را پرداخت نکردم
  اگر از دانشگاه اخراج شوم شما جوابگو هستید؟ش
  اقای شهردار اون دنیا جواب ما که بخاطر کج دستی همکاران شما نمیتوانیم اینده داشته باشیم را می توانید بدهید؟

 2. با سلام و تشکر بخاطر این سایت مفیدتون
  من کارگر شهرداری هستم
  اقای شهردار مارا پیش زن و فرزندان ما شرمنده کردید
  شما شب یلدا بهترین میوه ها و غذاهارا میخورید و بلند میخندید
  ان شالله این شرمندگی به سرشما هم بیاید
  خدای ما هم بزرگ است
  مسئولین هم دست به دست هم دادن تا سیستان را نابود کنند

 3. آخر ۱۲ میلیارد چه کارکردی ۵ برج حقوق ندادید
  آن هم حقوق حداقلی