رئیس اداره راه و شهرسازی زابل راهدار نمونه کشور شد

 • کد خبر : 39111
 • ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱
رئیس اداره راه و شهرسازی زابل راهدار نمونه کشور شد

پس از بررسی عملکرد ادارات راه و شهرسازی در سراسر کشور، رییس اداره و راه و شهرسازی زابل به عنوان راهدار نمونه انتخاب شد.         به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از اوشیدا؛ رییس اداره راه و شهرسازی زابل اظهار داشت: هر ساله به مناسبت روز راهدار از راهداران نمونه کشور تقدیر به عمل می آید […]

پس از بررسی عملکرد ادارات راه و شهرسازی در سراسر کشور، رییس اداره و راه و شهرسازی زابل به عنوان راهدار نمونه انتخاب شد.

 
 
 
 
به گزارش گـــنـدم خـــبـر به نقل از اوشیدا؛ رییس اداره راه و شهرسازی زابل اظهار داشت: هر ساله به مناسبت روز راهدار از راهداران نمونه کشور تقدیر به عمل می آید و در این راستا امسال از بنده به عنوان راهدار نمونه در کشور تجلیل به عمل خواهد آمد.
 
 
 

علی عالی در ادامه افزود: عملکرد ادارات در حوزه ی نگهداری راه ها، حفظ حریم و همچنین مولفه های دیگر سنجیده می شود و در نهایت اداره راه و شهرسازی که توانسته باشد بیشترین امتیازات را کسب کند به عنوان بهترین اداره معرفی خواهد شد.

 
 
 

وی با بیان اینکه، در گذشته نیز شفیعی یکی از روسای راه و شهرسازی زابل به این مقام دست یافته تصریح کرد: با کسب مقام راهدار نمونه کشور زین پس به طور حتم با انگیزه و نشاط بیشتری به مردم خدمت خواهم کرد.

 
 

گفتنی است؛ فردا سه شنبه ساعت پنج بعداز ظهر در سالن همایش های برج میلاد از علی عالی به عنوان راهدار نمونه کشور قدردانی خواهد شد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39111

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 8در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۸
 1. ببخشید اقای عالی به خاطر کدام جاده منتهی به زابل راهور نمونه انتخاب شده.یعنی زحمت ایشان از راهور استان اذربایجان شرقی بیشتره

 2. راهدار نمونه کشور خخخخخخخخخخ
  جالبه

 3. عه عه همین نمونه شدن باعث میشه فکر کنن جاده های سیستان مانند جاده های اروپاست زابل به زهک چهار بانده — زابل به هبرمند شش بانده چون منتهی به مرز است زابل به زاهدان هشت بانده و …

 4. سلام.بازم.جای.تقدیردارد.بااعتبارات محدود.نمیتونه اتوبان.بسازه.متاسفانه این نگرش غلط ومنفی بافی باعث عقب راندن سیستان میشود.پس باید به ایشان تبریک گفت.تا.باانگیزه بیشترخدمت نماید.البته که اقای عالی زحمات زیادی کشیده اند.

 5. لطفا باهاشون مصاحبه کنید و ازشون بپرسید جاده زابل به زاهدان چی شد ؟

 6. آره بایدم بهش تبریک گفت چون خیلی جاده های خوبی داریم .تا شهر بابل که بخواهی برسی بایدصدتاصلوات بفرستی تا ماشین تو جاده چیزی نشه ازبس که جاده هامون خوبی دسته

 7. ببخشید منظورزابل بود اشتباه تایپی شد

 8. احتمالاً منظورشون راههای خاکی بوده،چون راههای آسفالت که خیلی وقته پیشرفتی نداشته و بزرگراه زابل به زاهدان که کلا متوقف شده!!!!!!