امروز همه باید بدانند که آمریکا غیر قابل اعتماد بوده و هست و نباید به وعده‌های دشمنان اعتماد کرد/روحیه استکبار ستیزی شهید مهدوی ستودنی است.

  • کد خبر : 36821
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۷
امروز همه باید بدانند که آمریکا غیر قابل اعتماد بوده و هست و نباید به وعده‌های دشمنان اعتماد کرد/روحیه استکبار ستیزی شهید مهدوی ستودنی است.

گــنــدم خـبــر: نماز جمعه ۱۶مهر ۹۵ شهرستان چابهار به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا موسوی برگزار شد.   حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا موسوی در خطبه اول همه را به تقوای الهی و ترک محرمات الهی و انجام واجبات توصیه نمود و در ادامه مطالب گذشته، به مساله غفلت اشاره کرد و […]

گــنــدم خـبــر: نماز جمعه ۱۶مهر ۹۵ شهرستان چابهار به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا موسوی برگزار شد.

 

حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا موسوی در خطبه اول همه را به تقوای الهی و ترک محرمات الهی و انجام واجبات توصیه نمود و در ادامه مطالب گذشته، به مساله غفلت اشاره کرد و گفت: نفس، انسان را به غفلت و گناه می کشاند.

 

وی گفت: موسیقی و آلات لهو و لعب انسان را غافل می کند و نفس انسان را به گناه ترغیب و تشویق می‌کند و این نفس برای انسان توبه را به تاخیر می اندازد.

 

 

خطیب نماز جمعه چابهار گفت: بزرگان در مقابل نفس اماره ، از خداوند طلب کمک می کردند لذا همه ما باید از خداوند طلب استمداد کنیم.

 

 

حاج آقا موسوی در خطبه دوم همه را به تقوای الهی و ترک گناه توصیه نمود و همگان را متوجه بندگی خداوند نمود.

 

 

ایشان ایام شهادت امام حسین علیه السلام را تسلیت گفتند و افزودند: مجالس امام حسین علیه السلام باید هر چه با شکوه تر برگزار شود امروز عده ای مجالس امام حسین علیه السلام را مورد هدف قرار دادند که چرا این همه خرج انجام می شود در صورتی که این مجالس هزاران واجبات الهی را احیا میکند و دشمنان از همین ثمرات میترسند.

 

 

وی به سالروز نبرد مستقیم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با امریکا اشاره کرد وگفت: که در آن روز شهید مهدوی و همرزمان شهیدش به مقابله با آمریکا ی جنایتکار پرداختند تا لبخند بر روی لب امام امت بیاید.

 

وی افزود: امروز هم همه باید بدانند که آمریکا غیر قابل اعتماد بوده و هست و نباید به وعده‌های دشمنان اعتماد کرد و روحیه استکبار ستیزی شهید مهدوی ستودنی است.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36821
  • دیدگاه‌ها برای امروز همه باید بدانند که آمریکا غیر قابل اعتماد بوده و هست و نباید به وعده‌های دشمنان اعتماد کرد/روحیه استکبار ستیزی شهید مهدوی ستودنی است. بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.