مسئولین محترم نسبت به استفاده صحیح و درست از چاه نیمه چهارم تدبیر کنند

  • کد خبر : 36818
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۶
مسئولین محترم نسبت به استفاده صحیح و درست از چاه نیمه چهارم تدبیر کنند

گــنــدم خـبــر:  خطبه های نماز عبادی سیاسی شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز شهر بنجار در مسجد جامع این شهر برگزار شد.     در خطبه اول حاج آقا پارسا به شرایط نائل شدن انسان به مقام قرب و محبوبیت الهی اشاره کرد و گفت: در قران خداوند متعال به کسانی که به وعده […]

گــنــدم خـبــر:  خطبه های نماز عبادی سیاسی شهر بنجار به امامت امام جمعه معزز شهر بنجار در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

 

 

در خطبه اول حاج آقا پارسا به شرایط نائل شدن انسان به مقام قرب و محبوبیت الهی اشاره کرد و گفت: در قران خداوند متعال به کسانی که به وعده خود وفا می کنند و در راه خداوند قدم برمی دارند و به فکر ضعفا و فقرای جامعه هستند محبوب خدا هستند.

 

 

وی در ادامه گفت: ویژگی های امام حسین(ع) که تنها امامی که زیارت اربعین دارد و دعا تحت قبه اش مستجابه و تنها امامی که پدر و مادر و ۹ نسلش امام معصومند و ۱۶ بار قبرش را شخم زدند و امام زمان روزی دو بار در عزایش گریه می کند و تنها امامی که با لب تشنه با هزاران زخم شمشیر و نیزه شهید شد تا اسلام باقی بماند و درسازادگی و شجاعت را به همگان یاد داد.

 

 

خطیب نماز جمعه شهر بنجار در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوا به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار به فرماندهان نیروی انتظامی پرداخت و گفت: که امنیت یکی از اساسی ترین و ابتدایی ترین شروط شکل گیری زندگی اجتماعی هست و یکی از ارکان اساسی رشد و پیشرفت کشور هست.

 

 

وی باتوجه روز جهانی کودک نکاتی را بیان کرد:

۱_ محبت بین فرزندان یکسان باشد.
۲_ در صورت وعده دادن به بچه ها عمل کنند
۳_ کام بچه ها را با تربت امام حسین (ع) باز کنند.

 

 

پارسا امام جمعه شهر بنجار تاکید کرد: که در سرشماری اینترنتی حتما مردم شرکت کنند که آمار واقعی نفوس و مسکن به دست بیاید.

 

 

وی به تاسوعا و عاشورای حسینی اشاره کرد و گفت: که از چنین روزهایی باید معرفت و شناخت بیشتری پیدا کنند.

 

 

وی در ادامه به مسائل و مشکلات سیستان اشاره کرد و گفت: ۱۸ سال خشکسالی و وجود جوانان تحصیلکرده بیکار و عدم وجود کارخانه مسئولین محترم نسبت به استفاده صحیح و درست از چاه نیمه ۴ تدبیر کنند و با تاسیس تعاونی و اسکله صیادی باعث ایجاد شغل برای جوانان شوند.

 

 

وی افزود: از فرار مغزها از منطقه سیستان جلوگیری کنند و نسبت به رهاسازی به موقع آب برای کشاورزان عزیز اقدام کنند که این عزیزان برا کشت پاییزه خود مشکلی نداشته باشند و با اطمینان کشاورزی کنند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36818
  • دیدگاه‌ها برای مسئولین محترم نسبت به استفاده صحیح و درست از چاه نیمه چهارم تدبیر کنند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.