شگرد عجیب قاچاقچیان مواد در شرق کشور/ ورود مواد مخدر صنعتی اینبار با پاراگلایدر!

  • کد خبر : 34773
  • ۱۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۵
شگرد عجیب قاچاقچیان مواد در شرق کشور/ ورود مواد مخدر صنعتی اینبار با پاراگلایدر!

سوداگران مرگ در شگردی جدید اینبار پاراگلایدر های حامل مواد مخدر را راهی آسمان ایران کردند.   به گزارش گندم پرس به نقل از  عصرهامون، بسته شدن مرزهای سیستان و بلوچستان این روز ها سبب شده تا قاچاقچیان مواد مخدر هر بار شیوه  جدیدی را برای دور زدن تحریم های قاچاق رو کنند.   چندی پیش سوداگران […]

سوداگران مرگ در شگردی جدید اینبار پاراگلایدر های حامل مواد مخدر را راهی آسمان ایران کردند.
 
به گزارش گندم پرس به نقل از  عصرهامون، بسته شدن مرزهای سیستان و بلوچستان این روز ها سبب شده تا قاچاقچیان مواد مخدر هر بار شیوه  جدیدی را برای دور زدن تحریم های قاچاق رو کنند.
 
چندی پیش سوداگران مرگ  در متدی عجیب اقدام به ورود مواد مخدر با منجنیق کرده بودند که این پرتاب های مرگبار جان  یک جوان هیرمندی را گرفت.
 
 پس از کشف و شناسایی این روش توسط مرزبانان ایرانی، اینبار قاچاقچیان دست به ابتکار دیگری زده و پاراگلایدر های حامل مواد را راهی آسمان ایران کردند.
 
روز گذشته ۷ قاچاقچی که با استفاده از پاراگلایدر  موادمخدر صنعتی را از کشور افغانستان به ایران حمل می‌کردند، در نقطه صفر مرزی دستگیر شدند که در مخفیگاه  این گروه از تبهکاران ١٠۶کیلو موادمخدر از نوع هرویین  و شیشه کشف شد.
استان های مرز نشین شرق و جنوب شرق سال هاست که به دلیل همسایگی با ۲ کشور تولید کننده مواد مخدر به جاده ترانزیتی این بلای خانمان سوز تبدیل شده است.
 
مرزبانی با تمام قدرت مرز را تحت نظر دارد
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان چندی پیش در گفت و گو با ایرنا گفته بود که: مرزبانی این استان با تمام قدرت مرز را تحت نظر دارد و با شناسایی نقاط مختلف آن اقدام به بستن مرز کرده است.
 
سردار رهام بخش حبیبی بیان کرد: مرزهای سیستان و بلوچستان از طریق ایجاد دیوار مرزی، حفر گودال و سیم خاردار بسته شده اند و در جاهایی که امکان وجود هیچ یک از این موارد نیست گشت های ۲۴ ساعته بصورت شیفتی فعالیت دارند.
وی افزود: با وجود تمام تدابیر، یکی از روش های جدید قاچاقچیان برای انتقال مواد مخدر پرتاپ کردن آنها از روی موانع ایجاد شده، است.
 
وی تصریح کرد: آنها با استفاده از آهن های نبشی و تیوپ تایر خودرو نوعی منجنیق ساخته که برای پرتاپ ۱۰ کیلو مواد مخدر تا فاصله یک یا ۲ کیلومتری کاربرد دارد که بسیاری از این منجنیق ها توسط مرزبانی کشف و ضبط شده است.
 
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: عمده کار قاچاقچیان از غروب آفتاب آغاز و تا صبحگاه ادامه دارد.
 
سردار حبیبی ادامه داد: هم اینک هیچگونه تهدید امنیتی در مرزهای سیستان و بلوچستان وجود ندارد.
لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34773

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. ای ول چه مخی؟؟؟؟؟؟؟
    اینا نابغه اند حیفه که تلف بشند؟؟؟؟؟؟