سیستان و بلوچستان سرشار از سرمایه های علمی است

  • کد خبر : 38892
  • ۲۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱
سیستان و بلوچستان سرشار از سرمایه های علمی است

گندم خبر: حسین نوش آبادی روز سه شنبه در دیدار با رئیس مرکز مطالعات شبه قاره و آسیای جنوبی دانشگاه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های سطح کشور است و در زمینه های پژوهشی می تواند کمک های ارزنده ای را ارائه کند. وی تصریح کرد: با توجه به […]

گندم خبر: حسین نوش آبادی روز سه شنبه در دیدار با رئیس مرکز مطالعات شبه قاره و آسیای جنوبی دانشگاه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: این دانشگاه یکی از بهترین دانشگاه های سطح کشور است و در زمینه های پژوهشی می تواند کمک های ارزنده ای را ارائه کند.
وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت مرکز مطالعات شبه قاره و آسیای جنوبی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از هیچ کمکی به این مرکز دریغ نخواهد کرد و همیشه مورد حمایت این وزارتخانه است.
وی بیان کرد: این مرکز از جمله مراکز فرهنگی بسیار بزرگ در سیستان و بلوچستان است که در زمینه کارهای پژوهشی فعالیت می کند و از ظرفیت بسیار خوبی برخوردار است.
وی افزود: کشورهای پاکستان، هندوستان، بنگلادش و نپال عضو مرکز مطالعات شبه قاره و آسیای جنوبی هستند.
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ارتباط های فرهنگی بین کشورهای شبه قاره و آسیای جنوبی بسیار زیاد است و این کشورها از ظرفیت های بسیار خوبی بهره مند هستند.
نوش آبادی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران سعی می کند از ظرفیت های فرهنگی کشورهای عضو شبه قاره و آسیای جنوبی استفاده کند.
وی تصریح کرد: رفت و آمدهای بسیار خوبی بین این کشور ها با یکدیگر وجود دارد و از ظرفیت های فرهنگی یکدیگر بهره مند می شوند.
وی بیان کرد: از ظرفیت مرکز شبه قاره و آسیای جنوبی دانشگاه سیستان و بلوچستان در جهت کارهای علمی و پژوهشی باید استفاد کرد.
مریم خلیلی جهانتیغ، رئیس مرکز مطالعات شبه قاره و آسیای جنوبی دانشگاه سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار مشکلات حوزه ی چاپ این مرکز را بیان و اظهار امیدواری کرد که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این زمینه توجه بیشتری داشته باشند./
روابط عمومی اداره کل ارشاد سیستان وبلوچستان

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38892
  • دیدگاه‌ها برای سیستان و بلوچستان سرشار از سرمایه های علمی است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.