مشکلات اراضی شهر گشت را عدم هماهنگی قانونی از سوی مردم است

  • کد خبر : 36764
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰:۱۵
مشکلات اراضی شهر گشت را عدم هماهنگی قانونی از سوی مردم است

به گزارش خبرنگار گندم خبر از سراوان؛ جلسه ساماندهی اراضی شهر گشت شهرستان سراوان با حضور درویش نارویی فرماندار، نوید ملازهی بخشدار مرکزی، معاونین عمران روستایی و امور بازسازی و مسکن روستایی اداره کل بنیاد مسکن استان، جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی و اعضای شورای اسلامی گشت در محل دفتر کار فرماندار برگزار گردید.   […]

به گزارش خبرنگار گندم خبر از سراوان؛ جلسه ساماندهی اراضی شهر گشت شهرستان سراوان با حضور درویش نارویی فرماندار، نوید ملازهی بخشدار مرکزی، معاونین عمران روستایی و امور بازسازی و مسکن روستایی اداره کل بنیاد مسکن استان، جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی و اعضای شورای اسلامی گشت در محل دفتر کار فرماندار برگزار گردید.

 

 

درویش نارویی فرماندار شهرستان سراوان در این جلسه که با بررسی مشکلات و ساماندهی اراضی شهر گشت تشکیل گردید، بر ساماندهی و تعیین تکلیف این مهم تأکید نمود.

 

 

نارویی همچنین مشکلات اراضی شهر گشت را عدم هماهنگی قانونی از سوی مردم بیان نمود و مرتفع شدن مشکلات پیش رو را در اراده جدی و همکاری مسئولین بنیاد مسکن، دستگاههای متولی و شوراهای اسلامی برشمرد.

 

 

وی نیز بر واگذاری اراضی به افراد واجد شرایط و پیگیری الحاقیه زمین برای خانواده های فاقد زمین با داشتن شرایط احراز تأکید نمود.

 

 

فرماندار سراوان در پایان سخنانش استقرار کارشناس بنیاد مسکن در شهر گشت، ساماندهی زمین های تخریبی، طرح ویژه، عدم محدودیت پرداخت تسهیلات در مدت زمانی یکماه به مردم و … را مورد تأکید قرار داد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36764
  • دیدگاه‌ها برای مشکلات اراضی شهر گشت را عدم هماهنگی قانونی از سوی مردم است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.