ایتالیایی ها در استان نیروگاه خورشیدی احداث می کنند

  • کد خبر : 36767
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰:۲۴
ایتالیایی ها در استان نیروگاه خورشیدی احداث می کنند

گــنــدم خـبــر:  یک هیئت ایتالیایی در سفر به استان و بازدید از منطقه تل سیاه اعلام کرد حداقل یک نیروگاه خورشیدی ۳۰ مگاواتی در منطقه احداث می کند.       مجری طرح نیروگاه های بادی و خورشیدی شرکت برق منطقه ای گفت: این نیروگاه ۳۰ مگاواتی قابلیت توسعه تا ۵۰۰ مگاوات را دارد و به گفته «لااورو […]

گــنــدم خـبــر:  یک هیئت ایتالیایی در سفر به استان و بازدید از منطقه تل سیاه اعلام کرد حداقل یک نیروگاه خورشیدی ۳۰ مگاواتی در منطقه احداث می کند.
 
 
 
مجری طرح نیروگاه های بادی و خورشیدی شرکت برق منطقه ای گفت: این نیروگاه ۳۰ مگاواتی قابلیت توسعه تا ۵۰۰ مگاوات را دارد و به گفته «لااورو پاگانی» مدیر بازرگانی شرکت بی اس انرژی از ورانو ایتالیا، اقدامات دریافت مجوز از چهارشنبه هفته جاری آغاز می شود تا بتوان قبل از پایان سال شمسی و اواخر نوامبر این نیروگاه را به بهره برداری رساند.
 
 
 
«سرگلزایی» افزود: اعضای این هیئت در بازدید از سایت پیشنهادی منطقه تل سیاه زاهدان با مزایای این محل آشنا شدند که وضعیت تابش دریافتی بیش از۶ کیلووات ساعت انرژی خورشیدی در روز در هر مترمربع، قرار گرفتن در مسیر جاده ترانزیتی اروپا به آسیا، صاف بودن زمین های فراوان، وجود پست فشار قوی۲۳۰ کیلوولت در محل سایت از جمله مزایای این منطقه است.
 
 
 
وی عنوان کرد: خط دکلی قابل انتقال تا ۱۰۰ مگاوات برق تولیدی، امکان احداث چاه آب برای شست و شوی پانل ها، امنیت عمومی با وجود پادگان نیروی انتظامی در محل و حضور مستمر نیرو های بسیجی در محل، ارتفاع ۱۴۰۰ متری منطقه از سطح دریا، قابلیت ترانزیت برق به دو کشور همجوار متقاضی برق از ما تا هزارو۳۰۰ مگاوات از دیگر مزایای این منطقه است.
 
 
 
وی اظهار کرد: این شرکت ایتالیایی پروژه هایی در استان خراسان شمالی آغاز کرده است که نمونه آن کلنگ زنی احداث نیروگاه ۳۰ مگاواتی فتوولتائیک در منطقه جاجرم و نیروگاه در دست مطالعه اسفراین است.شایان ذکر است این هیئت ۱۱ مهرماه جاری برای بررسی وضعیت استان وارد زاهدان شد و با مدیر سرمایه گذاری استانداری نیز دیدار کرد./خراسان
لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36767
  • دیدگاه‌ها برای ایتالیایی ها در استان نیروگاه خورشیدی احداث می کنند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.