قرار گرفتن ترانس برق در وسط کوچه ولیعصر ۱۶ /رد پای کم کاری شهرداری زابل

  • کد خبر : 40597
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷
قرار گرفتن ترانس برق در وسط کوچه ولیعصر ۱۶ /رد پای کم کاری شهرداری زابل

بـه گـزارش گـنــدم خـبــر : قرار گرفتن ترانس برق در وسط کوچه علیرغم که پیگیری ۲ ساله هیچ اقدامی جهت جابه جایی آن صورت نگرفته است.       امیر مهدی به خبرنگار ما گفت: ترانس برق همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در ولیعصر ۱۶ در وسط کوچه قرار دارد و علیرغم پیگیری […]

بـه گـزارش گـنــدم خـبــر : قرار گرفتن ترانس برق در وسط کوچه علیرغم که پیگیری ۲ ساله هیچ اقدامی جهت جابه جایی آن صورت نگرفته است.

 

 

 

امیر مهدی به خبرنگار ما گفت: ترانس برق همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در ولیعصر ۱۶ در وسط کوچه قرار دارد و علیرغم پیگیری ۲ ساله هنوز هیچ گونه اقدامی در جهت رفع و جابه جایی آن صورت نگرفته است.

 

برای پیگیری درد دل اهالی ولیعصر ۱۶ موضوع را با روابط عمومی شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان در میان گذاشتیم.

 

 

 

شجاعی ضمن پیگیری درد دل ارسالی توضیحات رئیس اداره برق شهرستان زابل را برای ما ارسال کردند که در ادامه خواهید خواند.

 

 

خلیل عوض زاده گفت: ترانسفورماتور مذکور در سال ۹۲ همانطور که در تصویر مشاهده می شود پشت جدول خیابان توسط امور برق زابل نصب گردید است و در زمان نصب ترانس وضعیت ظاهری محل آثاری از وجود کوچه نبوده و جدول کشی خیابان نیز که در تصویر مشاهده می شود تایید کننده این موضوع است.

 

 

 

وی ادامه داد: اما بعد از گذشت مدتی زمان زیادی از اجرای پروژه برق شهرداری زابل تصمیم به بازگشایی معبر و ایجاد کوچه جدید نموده است این موضوع بصورت کتبی به شهرداری زابل اعلام گردیده است.

 

 

 

وی افزود: با توجه به اینکه جابجایی تاسیسات برعهده شهرداری می باشد به دلیل مراجعات اهالی آن محل به امور برق زابل در این خصوص این امور جهت رفاه حال شهروندان قول مساعد داده است که این مشکل را در آینده نزدیک حل نمایند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40597

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. ماموندیم تواین شهر
    ازشهردازی محترم بگیم یا اداره برق
    توروخدا کوچه رونگاه کنید