کلاس های سرشماری آمارگیران سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان سراوان با حضور فرماندار آغاز گردید

  • کد خبر : 36761
  • ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰:۱۰
کلاس های سرشماری آمارگیران سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان سراوان با حضور فرماندار آغاز گردید

کلاس های سرشماری آمارگیران سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان سراوان با حضور فرماندار آغاز گردید به گزارش گندم خبر به نقل از روابط عمومی و تبلیغات سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵ شهرستان سراوان: کلاس هایی سرشماری آمارگیران عمومی نفوس و مسکن شهرستان سراوان با حضور درویش نارویی فرماندار و رئیس ستاد سرشماری شهرستان، […]

کلاس های سرشماری آمارگیران سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان سراوان با حضور فرماندار آغاز گردید

به گزارش گندم خبر به نقل از روابط عمومی و تبلیغات سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۱۳۹۵ شهرستان سراوان: کلاس هایی سرشماری آمارگیران عمومی نفوس و مسکن شهرستان سراوان با حضور درویش نارویی فرماندار و رئیس ستاد سرشماری شهرستان، سید منصور بزرگزاده معاون پشتیبانی سرشماری، ایرج رستمزهی معاون فنی و اجرایی سرشماری در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور آغاز گردید.

 

درویش نارویی فرماندار و رئیس ستاد سرشماری شهرستان سراوان در جمع مأموران آمارگیر پروسه سرشماری و آمارگیری را یکی از مؤلفه های مهم در کشور بیان نمود که نقش مهمی در پایه برنامه ریزی کشور دارد.

 

نارویی همچنین نقش مأمورین آمارگیر را مهم دانست و گفت: جمع آوری اطلاعات درست در برنامه ریزی کشور نقش حائز اهمیتی خواهد داشت.

 

وی در همین راستا اساس برنامه ریزی کشور، منابع و شاخص های توسعه برنامه ریزان و استراتژیست های کشور در زمینه های مختلف را اطلاعات جمع آوری شده توسط آمارگیران سرشماری نفوس و مسکن بیان نمود.

 

نارویی نیز درستی، صحت، سرعت و اهمیت کار را لازمه کار آمارگیران سرشماری دانست.

 

وی همچنین بر یادگیری و بهره برداری از موضوعات و مباحث کلاس های سرشماری توسط مأموران آمارگیر تأکید نمود.

 

رئیس ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان سراوان نیز در گوشه ای از سخنانش از بستر فراهم شده برای مردم از ثبت نام اینترنتی از سوم مهرماه تا بیست و چهارم مهر ماه را مورد تأکید قرار داد.

 

وی نیز آمارگیری میدانی از بیست و پنجم مهر تا بیست و پنجم آبان ماه توسط آمارگیران سخن گفت.

 

فرماندار سراوان نیز استفاده از نیروهای بومی مناطق در آمارگیری را در اجرای موفقیت آمیز کار مهم برشمرد.

 

درویش نارویی نیز در پایان سخنانش بر ارتباط مأمورین آمارگیر با بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی در پیشرفت، بهبود و سلامت کار را مهم دانست.

 

گفتنی است سید منصور بزرگزاده معاون پشتیبانی و ایرج رستمزهی معاون فنی و اجرایی سرشماری به بیان مباحث مربوطه و تخصصی پرداختند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36761
  • دیدگاه‌ها برای کلاس های سرشماری آمارگیران سرشماری عمومی نفوس و مسکن شهرستان سراوان با حضور فرماندار آغاز گردید بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.