مشکل کارخانه شیر زهک درحال پیگیری است

  • کد خبر : 34941
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰
مشکل کارخانه شیر زهک درحال پیگیری است

 گندم پرس :فرماندار زهک عنوان کرد: کارخانه شیر زهک از خردادماه امسال به دلیل نبود نقدینگی خط تولید خود را با اخراج کارگران غیر فعال کرده است.  جمشید رخشانی نسب افزود: همچنین برای این کارخانه درخواست تسهیلات از سوی نهادهای مربوطه شده که امیدواریم با دریافت این تسهیلات مشکل رفع و کارگران اخراج شده نیز دوباره به […]

 گندم پرس :فرماندار زهک عنوان کرد: کارخانه شیر زهک از خردادماه امسال به دلیل نبود نقدینگی خط تولید خود را با اخراج کارگران غیر فعال کرده است.

 جمشید رخشانی نسب افزود: همچنین برای این کارخانه درخواست تسهیلات از سوی نهادهای مربوطه شده که امیدواریم با دریافت این تسهیلات مشکل رفع و کارگران اخراج شده نیز دوباره به فعالیت مشغول شوند.

رخشانی یادآورشد: با راه اندازی مجدد این کارخانه مردم می توانند با فروش شیر دام های خود رزق خانواده را تامین کنند و قسمتی از مشکلاتی که با خشکسالی های پی در پی گریبان گیر هستند، رفع شود./مهر

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34941

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. بجای اینکه هر سال بر تعداد واحدهای صنعتی و کارخانه های سیستان افزوده شود تا مشکل بیکاری جوانان تحصیل کرده و با سواد زابل حل شود همین تعداد اندک هم دارن از دور خارج میشن اون از کارخانه شیر سیوستان که چند ماهی هست تعطیل شده و اخیرا هم شنیدیم در رسانه ها که کارخانه تولید لوله ادیمی آتش گرفته!