مردم سکوهه محروم از امکانات ورزشی !!!

  • کد خبر : 34171
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹
مردم سکوهه محروم از امکانات ورزشی !!!

گندم پرس: درد دل های مردمی فرصتی برای بیان مشکلات و مطالبه کردن حق و حقوق توسط خود شهروندان گرامی ست . جمعی از شهروندان و جوانان منطقه با ارسال درد دلی به خبرنگار گندم پرس خبر از کمبود امکانات ورزشی و بسته بودن درب تنها سالن ورزشی این منطقه به روی جوانان – به دلیل […]

گندم پرس: درد دل های مردمی فرصتی برای بیان مشکلات و مطالبه کردن حق و حقوق توسط خود شهروندان گرامی ست .

جمعی از شهروندان و جوانان منطقه با ارسال درد دلی به خبرنگار گندم پرس خبر از کمبود امکانات ورزشی و بسته بودن درب تنها سالن ورزشی این منطقه به روی جوانان – به دلیل عدم توان پرداخت هزینه – در سکوهه از توابع شهرستان هامون داد، که در ادامه بدون هیچ تغییری به اطلاع شما شهروندان و مخاطبین گرامی می رسد:

همانطور که می بینید این عکس سالن ورزشی سکوهه است، اما به جای این که درش باز باشد و مورد استفاده جوانان قرار بگیرد بیشتر مواقع چراغش خاموش است.

IMG_20160530_100638

علت این خاموشی هزینه و در واقع حق عضویتی ست که از جوانان گرفته می شود.

مگر هدف مسئولین جذب جوانان به ورزش و سلامتی نیست!!! پس چرا با گرفتن این پول ها دست جوانان را از سالن های ورزشی کوتاه می کنند.

ما جعمی از جوانان مستعدی هستیم که بسیار به ورزش علاقمندیم اما به دلیل بیکاری، پرداخت پول برای بازی و ورزش از عهده ی ما خارج است و همین موجب خانه نشینی مان شده است.

ترس من از این است که همین جوانان بیکار که پول کافی برای پرداخت حق ورزش را ندارند، دست به کار های ناشایست بزنند و به راه کج بروند.

از مسئولین تقاضا داریم یا برای ما کار پیدا کنند تا بتوانیم هزینه سالن را بپردازیم یا سالن را به صورت رایگان و یا حداقل با هزینه کمتر،در اختیار جوانان قرار دهند.

با تشکر – جمعی از جوانان منطقه

همانطور که خواندید و در تصویر مشاهده نمودید جوانان این منطقه با کمبود امکانات ورزشی روبرو هستند و بدلیل نبود شغل و بیکاری در پرداخت هزینه سالن با مشکلات زیادی روبرو می شوند.

یکی از جوانان منطقه به خبرنگار گندم پرس گفت، این سالن تنها سالن در سکوهه می باشد و چندین روستا از بندهی ، قلعه سام ، دلاسا و دوست محمد حاجی و خود سکوهه و چندین آبادی دیگر تنها از همین یک سالن برخوردارند در حالی که لوتک دارای دو سالن است.

معضلات ناشی از بیکاری چنان در زندگی جوانان ریشه دوانده است که باعث شده از پرداخت مبلغ ناچیز برای یکساعت حضور در سالن ورزشی ناتوان باشند.

امیدواریم با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان هامون، مشکل جوانان و علاقه مندان به ورزش در این بخش رفع گردد . ان شاءالله

برای ارتباط با ما وعضویت در کانال تلگرامی گندم پرس اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34171

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. واقعاانتقادازسازمان واداره،افرادروبه گزافه گویى ودروغ وادارمیکنه،اولاوقتى چنبن سالن ورزشى احداث میشه،یعنى به ورزش اهمیت میدند.این رویک بچه هم میتونه برداشت کنه،حالا ازکجامعلوم اون روزتعطیل بوده یاهزارو یک دلیل،پس هروقت سالن بازشدازداخلش عکس بگیرتابفهمى چه امکاناتى داره،

  2. دروغ است