مردم و مجلس عملکرد دولت را مطالبه گری کنند/ دولتمردان به وظایف خود عمل نکرده اند/ اقتصاد مقاومتی راهکار برون رفت از مشکلات

  • کد خبر : 40833
  • ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۸:۳۸
مردم و مجلس عملکرد دولت را مطالبه گری کنند/ دولتمردان به وظایف خود عمل نکرده اند/ اقتصاد مقاومتی راهکار برون رفت از مشکلات

نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی عنوان‌کرد: با اینکه در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قرار داریم اما دولت در هیچ زمینه ای عملکرد مناسبی نداشته است.     به گزارش گــنـــدم خــبـــر به نقل از اوشیدا؛ سید باقر حسینی ابراز داشت: دغدغه ی رهبر معظم انقلاب، همان دغدغه ی مردم است و […]

نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی عنوان‌کرد: با اینکه در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قرار داریم اما دولت در هیچ زمینه ای عملکرد مناسبی نداشته است.

 

 

به گزارش گــنـــدم خــبـــر به نقل از اوشیدا؛ سید باقر حسینی ابراز داشت: دغدغه ی رهبر معظم انقلاب، همان دغدغه ی مردم است و در این راستا ایشان ضمن رد کردن حمله ی دشمن از طریق نظامی، تاکیداتی مبنی براینکه هدف دشمن از حمله ی اقتصادی، ناکارآمد کردن کشور در زمینه ی اقتصادی می باشد و در این راه تاکنون هجمه های اساسی و بیشماری داشته است.

 

 

 

وی با بیان اینکه، مردم توسط بیانات امروز رهبری روشن شده اند ادامه داد: انتظار می رود مردم و مجلس مطالبه گری کنند بنابراین مجلس از آقای روحانی دعوت کند تا در پایان سالی که اقدام و عمل نامیده شده گزارش عملکرد خود را در راستای اقدامات انجام شده به ویژه اقتصاد مقاومتی ارائه دهد تا مردم هم در جریان اقدامات دولت قرار گیرند.

 

 

 

حسینی تاکید کرد: طبق مشاهدات ملموس همگان، دولت از ابتدای سال تاکنون هیچ اقدام عملی موثری در راستای اقتصاد مقاومتی برنداشته است.

 

 

 

وی با بیان اینکه، بحث اصلی سخنان رهبر انقلاب اقتصاد بود خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی، مشکلات مردم، تورم و گرانی و رکودی که رفع آن مورد تاکید مقام معظم رهبری بود همچنان درجای خود باقی است.

 

 

 

نماینده سابق مردم سیستان در شمال استان ابراز داشت: بیکاری، از هزینه ی همه جانبه ی دشمن علیه ما سنگین تر است چون واقعا نیروی جوانی که تربیت کردیم اکنون هیچ استفاده ای از آن نمی شود و به دلیل بیکاری حتی به انحراف هم کشیده می شود بنابراین در این زمینه دولتمردان بایستی کوتاهی خود را اذعان کنند و به جای شعار و متهم کردن یکدیگر چاره اندیشی کنند.

 

 

 

وی در این راستا افزود: گرچه برای اجرای فرمایشات حضرت آقا دیر شده اما با این حال دولت با بودجه ای که در دست دارد باید در اولین اقدام عملکردش را بگوید و در ادامه راهکار اساسی در ارتباط با مسئله بیکاری ارائه دهد تا مشکل بیکاری حل شود و این موضوع تنها با اقتصاد مقاومتی محقق می شود.

 

 

 

حسینی با عنوان اینکه، اقتصاد مقاومتی یعنی از آنچه در کشور داریم نهایت استفاده را داشته باشیم تصریح کرد: آنچه در این دولت به وفور مشاهده شده واردات بی رویه اجناسی که به آن ها نیاز نبوده می باشد که این خیانت بزرگی به شمار می آید چرا که به تولیدات داخلی ظلم شده است.

 

 

 

وی ابراز داشت: قاچاق کالا از یک طرف و امتیازاتی که دولت می دهد از سوی دیگر ضربه شدیدی به اقتصاد می زند بنابراین باید جلوی آن گرفته شود.

 

 

 

حسینی با عنوان اینکه، مردم در ۲۲ بهمن با حضور باشکوه خود اعلام داشتند که آشتی ملی معنا ندارد بیان داشت: ملت ما ملت آگاه و همیشه در صحنه ای است اما مشکلی اصلی این است که آشتی ملی بحث بیهوده ای است.

 

 

 

وی همچنین عنوان کرد: به فرموده رهبر انقلاب، مردم با کسی که به کشور خیانت کرده است هیچ گاه آشتی نخواهند کرد بنابراین با کسانی که به مقدسات ملت، نهضت عاشورا و به شهدا در روز عاشورا هتاکی کرده اند و با حرکت های وحشتناک خود صدمات سنگینی به کشور وارد کردند آشتی نخواهند کرد.

 

 

 

نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تمام تحریم ها و جسارت یافتن های دشمن بعد از فتنه ۸۸ اتفاق افتاد و باعث شد دشمن فرصتی پیدا کند تا هجمه های خود را وارد کند بنابراین ملت ما با آن ها سر آشتی ندارند بلکه عطوفت نظام شامل حالشان شده و بیشتر از آن نیز معنا ندارد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=40833

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. دمت گرم سید حال مردم سیستان متوجه شده اند کسانی که با شعارهای توخالی در این دوره از سیستان به مجلس رفته اند حتی یک قدم بر مردم بر نداشته اند غیر از اینکه اطرافیان خود را بر مسند مسولیت های سبستان گماشته اند و چرا برای مردم بیان نمی کنند کدام حرکت مثبت را برای رفا حال مردم بر داشته اند و مردم سیستان باید دعا گوی امام جمعه فهیم و شریف و زحمت کش سیستان باید باشند که اگر ایشان درد دل مردم را فریاد نزنند سیستانی دیگر وجود نخواهد داشت و ان تعداد اندک هم از سیستان مهاجرت خواهند کرد و امیدواریم که مردم سیستان با تامل بیشتری در دوره های بعدی به کسانی که در این دوره بعلت شعارهای رسایی که توخالی به مردم داده اند با تجدید فکر رای بدهند به امید روزی که خود مردم فریاد رس هم باشند و جای تاسف است بر ان نماینده ایی که می گوید مردم بیایند در صف جلو خودشان دنبال حق خود باشند و اخر اقای نماینده محترم پس شما کجا قراره حرکت کنید پشت سر مردم و کجا شد ان همه ادعاهایی که برای دگرگونی سیستان داشتید برای مردم سیستان هم بیان کنید کدام جاده با پیگیریهای شما نمایندگان شکل نو بخود گرفت کدام کارخانه برای نجات فرزندان سرگردان مردم ایجاد شد و کدام مرز برای مراودات در سیستان ایجاد شد غیر از اینکه خط دوم اب زابل را به زاهدان سرعت دادید و مانع ان نشدید و کدام کدام و کدام ایا باز هم شعارهایی برای دوره های بعد برای مردم دارید بخدا مردم دیگر اگاه هستند و می دانند فرق نماینده زحمت کش و کسی که فقط برای نشستن بر کرسی مجلس و رفع حل مشکلات اطرافیان خودش است به امید روزی که مردم سیستان خودشان مطالبگرحق خودشان باشند چون از ماست که بر ماست