وزیر بهداشت خستگی را خسته کرد

 • کد خبر : 38823
 • ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴
وزیر بهداشت خستگی را خسته کرد

نماینده سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خستگی را خسته کرد به طوری که کمتر دیده شده که وزیری این قدر دلسوزانه نزدیک به یک هفته در استان سیستان و بلوچستان حضور داشته باشد.       گـــنـدم خـــبـر: حبیب الله دهمرده یکشنبه شب در مراسم گرامیداشت هفته وحدت با […]

نماینده سیستان در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خستگی را خسته کرد به طوری که کمتر دیده شده که وزیری این قدر دلسوزانه نزدیک به یک هفته در استان سیستان و بلوچستان حضور داشته باشد.

 

 

 

گـــنـدم خـــبـرحبیب الله دهمرده یکشنبه شب در مراسم گرامیداشت هفته وحدت با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مسجد مرحوم شریفی زابل اظهار داشت: دکتر قاضی زاده هاشمی به سرزمینی پا گذاشت که مردمش در طول تاریخ برای بشریت افتخار آفرینی های زیادی کرده اند.

 

 

وی با اشاره به مهاجرت مردم در چند سال اخیر اظهار داشت: با هر معیار، شاخص و دیدگاهی توجیه دارد که مردم را در این نقطه نگه داریم تا حاشیه نشین سایر نقاط کشور نشوند.

 

 

نماینده مردم شهرستان های زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اهالی سیستان ارتباط خویشاوندی با کشور دوست و همسایه افغانستان دارند به طوری که ساکنان این منطقه می توانند در حوزه سلامت به مردم این کشور خدمات ارائه دهند.

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل نیز در این مراسم اظهار داشت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید اقدامات خوبی برای رفع محرومیت و توسعه امکانات بهداشتی و درمانی در مناطق محروم به ویژه سیستان و بلوچستان انجام شده است.

 

 

علی اکبری نصیری افتتاح ۲ بیمارستان زهک و هیرمند، افزایش ۵۰ متخصص به ۹۰ متخصص، تکمیل کادر تخصصی و درمانی تمام مراکز درمانی شهری و روستایی، راه اندازی درمانگاه های شبانه روزی، افزایش ۳۲ پزشک به ۶۰ پزشک در مراکز درمانی را از جمله اقدامات چند سال اخیر وزارت بهداشت در منطقه سیستان عنوان کرد.

 

 

وی ۳۳ خانه بهداشت، ۱۲ مرکز جامعه سلامت روستایی، ۶ پایگاه اورژانس و چهار آموزشگاه بهورزی را از جمله طرح هایی دانست که تا پایان امسال و سال آینده مورد بهره برداری قرار می گیرند.

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل تاکید کرد: با ایجاد درمانگاه ویژه دندانپزشکی حلقه درمانی دندان در این منطقه تکمیل و زمینه ایجاد دانشکده دندانپزشکی در این دانشگاه فراهم می شود.

 

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز یکشنبه پس از استقبال مردم منطقه سیستان مرکز سوانح سوختگی، مرکز شیمی درمانی و درمانگاه دندانپزشکی را افتتاح کرد و کلنگ ساخت خوابگاه ۴۰۰ نفره دانشجویی را بر زمین زد.

 

 

سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر چهار روزه خود به سیستان و بلوچستان از روز جمعه تاکنون از ظرفیت های بهداشتی و درمانی شهرهای مختلف استان دیدن کرده است./ایرنا

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38823

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
 1. جناب دکتر عزیز شما که بی نهایت خسته ای .لطفا تا این چهار سال که نماینده ای حسابی بخواب و رفع خستگی کن. باز عده ای هستند که برای دوره ی بعدی برای شما تبلیغ کنند و به جای امیر کبیر اسم دیگری برات انتخاب کنند تا رای بیاری ان شاءالله.

 2. دهمرده فقط شعار میده و بس . وکاری هم نمیتونه بکنه

 3. سلام

  فقط این نیست که بیایند افتتااح کند کلینک دانپزشکی متخصص نداریم در شهر زابل فقط سوری بوده

 4. مردم سیستان آگاه باشید همان افرادی که در دوره استانداری دکتر دهمرده بر علیه ایشون تبلیغات منفی میکردن دوباره وبعد از نماینده شدن ایشون شروع کردن به سم پاشی و بدگویی کردن همان افرادی که توان دیدن افراد شایشته ، خدوم ، پاک ، ولایی رو ندارن و از اینکه اینگونه افراد پاک و افرادی که دنبال فامیل بازی نیستن در راس امور باشن ناراحتن چون منافع مادی اونها قطع شده و یا قطع خواهد شد جناب دکتر دهمرده روز بعد از انتخاب شدنش گفت من دشمن دزد ها هستم و دستشون رو قطع خواهم کرد

 5. دکتر دهمرده موسس دانشگاه زابل، علوم پزشکی، بزرگراه، چاه نیمه و غیره و غیره.
  دهمرده شعارهاشو برای آبادانی سیستان با عمل اثبات کرده.
  سر زدن و دیدار با استاندا به استانداری به رغم تمام مخالفت های استانداری در زمان تبلیغات نمایندگی و سم پاشیها.
  کار کردن تو خاک و خل..
  همش به عشق سیستان.
  به امید آبادانی سیستان.