خبرنگاران تاکنون مورد بی‌مهری دولت قرار گرفته‌اند

  • کد خبر : 37930
  • ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۳
خبرنگاران تاکنون مورد بی‌مهری دولت قرار گرفته‌اند

به گزارش گـــنـدم خـــبـر : نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: قشر خبرنگار تاکنون مورد بی‌مهری دولت قرار گرفته و ضرورت دارد کمک بیشتری به فعالان عرصه رسانه کشور صورت گیرد.     علی کرد اظهار داشت: با توجه به اهمیت حضور رسانه‌ها در جامعه و سختی کار خبرنگاران، دولت باید توجه ویژه‌ای به […]

به گزارش گـــنـدم خـــبـر : نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: قشر خبرنگار تاکنون مورد بی‌مهری دولت قرار گرفته و ضرورت دارد کمک بیشتری به فعالان عرصه رسانه کشور صورت گیرد.

 

 

علی کرد اظهار داشت: با توجه به اهمیت حضور رسانه‌ها در جامعه و سختی کار خبرنگاران، دولت باید توجه ویژه‌ای به بیمه خبرنگاران داشته باشد و زمینه بیمه شدن همه خبرنگاران را فراهم کند.

 

 

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت:خبرنگاری یکی از شغل‌های بسیار سخت و پراسترس است و ضرورت دارد امتیازات مناسبی جهت رفاه حال این قشر در کشور در نظر گرفته شود.

 

 

وی تاکید کرد: قشر خبرنگار تاکنون مورد بی‌مهری دولت قرار گرفته و ضرورت دارد کمک بیشتری به فعالان عرصه رسانه کشور صورت گیرد.

 

 

کرد با اشاره به نقش کلیدی فعالیت رسانه‌ها در کشور تصریح کرد: رسانه‌ها در ایران نقش مهمی در راستای روشن شدن بسیاری از مشکلات، کم‌کاری‌ها و مفاسد اقتصادی و اجتماعی دارند و می‌توانند با نقد منصفانه به رشد و رفع مشکلات کشور کمک کنند.

 

 

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی افزود: رسانه‌ها با رصد دقیق عملکرد ارگان‌های مختلف به مسئولان کمک می‌کنند تا نسبت به مشکلات و نواقص موجود در سیستم سریع‌تر و بهتر آگاهی پیدا کنند و نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنند.

 

 

وی خاطرنشان کرد: نقد سازنده به معنای بیان مشکلات به صورت منصفانه در کنار ارائه راهکارهای عملی، مهمترین کارکرد رسانه است.

 

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: ادارات و سازمان‌های سطح استان باید ارتباط بیشتر و بهتری با رسانه‌ها برقرار کنند و در زمینه اطلا‌ع‌رسانی فعالیت‌های خود به رسانه‌ها بهتر عمل کنند./تسنیم

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37930
  • دیدگاه‌ها برای خبرنگاران تاکنون مورد بی‌مهری دولت قرار گرفته‌اند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.