درد دلی مردمی خطاب به نماینده و مسئولان شهرستان چابهار/ کمب به فراموشی سپرده شد!!!

  • کد خبر : 34804
  • ۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۴
درد دلی مردمی خطاب به نماینده و مسئولان شهرستان چابهار/ کمب به فراموشی سپرده شد!!!

گندم پرس: درد دلی مردمی تقدیم به ایران نژاد نماینده مردم چابهار ، شوراهای کمب و دیگر مسئولان شهرستان چابهار می گردد و امید داریم نماینده و مسئولین به مشکلات مردم در این منطقه توجه کافی داشته باشند. روزهای گرم امسال برای مردم کمب ومراد آباد، روزهای چندان خوبی نیست زیرا آنها مدتی است که قطعی […]

گندم پرسدرد دلی مردمی تقدیم به ایران نژاد نماینده مردم چابهار ، شوراهای کمب و دیگر مسئولان شهرستان چابهار می گردد و امید داریم نماینده و مسئولین به مشکلات مردم در این منطقه توجه کافی داشته باشند.

IMG-20160704-WA0024

روزهای گرم امسال برای مردم کمب ومراد آباد، روزهای چندان خوبی نیست زیرا آنها مدتی است که قطعی و نوسانهای مکرر برق را در منطقه خود تجربه می کنند.

این منطقه مدتهاست با کمبودها و مشکلات در زمینه های مختلف روبرو بوده و در بسیاری از موارد، امکانات موجود در این زمینه جوابگوی جمعیت بسیار بالای آن نیست.

این روزها مشکلی جدید به مشکلات دیگر در کمب اضافه شده و اعتراض بسیاری از شهروندان را به همراه داشته است. این مشکل جدید و طاقت فرسا، مشکل قطعی و نوسان مکرر برق در این منطقه است که مدتی است گریبانگیر منطقه شده و هیچ یک از اهالی کمب ومراد آباد و حومه از این مشکل بی نصیب نمانده اند.

اهمیت برق، کمتر از سایر امکانات نیست و شاید بتوان گفت که در جهان کنونی، اهمیت برق کمتر از اهمیت آب نیست و بدون برق، بسیاری از فعالیتهای عادی و پیش پا افتاده روزمره انجام نمی شود. به عنوان مثال، بخش عمده وسایل رفاهی زندگی مانند تلویزیون، کامپیوتر، جاروبرقی، رادیو و کولر با برق کار می کنند و اگر برق قطع شود، این وسایل هیچگونه کاربردی ندارند.

قطع و نوسان مکرر برق در ساعات اوج مصرف درماه مبارک رمضان شب های گرم، شهروندان این منطقه به شدت کلافه شده و مسئله مهم دیگر نیز این است که کودکان و بیماران به اندازه سایر افراد نمی توانند از پس تحمل گرما بربیایند و زودتر از دیگران کلافه می شوند که این نیز مشکلی دیگر است.

قطعی و نوسان مکرر برق برای وسایل برقی نیز خطرناک است و در بسیاری از موارد دیده شده که این وسایل در نتیجه قطعی و نوسان مکرر برق از کار می افتند که این امر، هزینه های فراوانی به شهروندان تحمیل می کند.

در چنین شرایطی انتظار می رفت که مسئولان ذیربط در اسرع وقت به مشکل رسیدگی کنند اما این اتفاق نیفتاد و مشکل قطعی و نوسان مکرر برق در کمب و مرادآباد ادامه دارد.

انتظار داشتیم که مسئولان برق به مشکلات ناشی از قطعی و نوسان مکرر برق توجه داشته باشند اما به نظر می رسد این امر برای آنها هیچ اهمیت و اولویتی ندارد.

بهره مندی از برق، یکی از ابتدایی ترین حقوق شهروندی است درحالیکه به نظر می رسد مسئولان ذیربط، این حق ابتدایی را نیز حق ما نمی دانند و بی توجهی آنها به مشکل قطعی ها و نوسانهای مکرر برق، بر این امر صحه می گذارد.

گرمای امسال برای مردم طاقت فرسا و همه از پیر و جوان و زن و مرد کلافه شده اند و نمی دانیم که از دست گرما باید به کجا پناه ببریم.

بسیاری از وسایل با برق کار می کند و در زمان قطعی برق هر بار که تصمیم می گیریم سر خود را به گونه ای گرم کنیم تا بهره مند نبودن از هوای خنک کولر را فراموش کنیم، به یاد می آوریم که در زمان قطعی برق، نه روشن کردن تلویزیون مقدور است، نه کار کردن با کامپیوتر و نه بسیاری از کارهای دیگر.

گذشته از همه این مشکلات، نوسان مکرر برق باعث شده که بسیاری از وسایل الکترونیکی از کار بیفتند و خراب شوند که این مسئله هزینه های فراوانی را به شهروندان تحمیل کرده است.

حتی اگر هم این مسئولان در حال تلاش برای حل مشکل هستند، باید بدانند که تلاشهای آنها اثربخشی کافی نداشته و مشکل جدی قطعی ها و نبود برق نوسانهای مکرر برق در کمب و مراد آباد همچنان به قوت خود باقی است.

این مسئولان بدانند که دادن پاسخهای تکراری به مردم مانند “درحال حل مشکل هستیم”، نه تنها دردی را دوا نمی کند بلکه موجب بی اعتمادی روزافزون مردم کمب مراد آباد به آنها می شود.

جمعی از جوانان کمب

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34804
  • دیدگاه‌ها برای درد دلی مردمی خطاب به نماینده و مسئولان شهرستان چابهار/ کمب به فراموشی سپرده شد!!! بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.