بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای احیاء ۱۷۰ واحد صنعتی تعطیل

  • کد خبر : 34807
  • ۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸
بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای احیاء ۱۷۰ واحد صنعتی تعطیل

زاهدان- رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: برنامه ریزی برای احیاء ۱۷۰ واحد صنعتی تعطیل صورت پذیرفته که بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است . به گزارش گندم پرس به نقل از  روابط عمومی سازمان  صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان، گفت: همه باید […]

زاهدان- رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: برنامه ریزی برای احیاء ۱۷۰ واحد صنعتی تعطیل صورت پذیرفته که بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است .

به گزارش گندم پرس به نقل از  روابط عمومی سازمان  صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان، گفت: همه باید در راستای قوانین و مقررات و دستورالعمل ها در راستای رونق تولید و اشتغال تلاش کنیم.

وی کمبود نقدینگی را از مهمترین مشکلات واحدهای تولیدی دانست و اعلام کرد: باید تلاش کنیم تا منابعی که در اختیار قرار گرفته به سمت صنعت ، تولید و رفع موانع تولید هدایت شود و در این راستا از بانک های استان می خواهیم تا بیش از گذشته به کمک این بخش از اقتصاد کشور بیایند.

نادر میرشکار افزود: بانک های استان در طی این مدت تلاش کرده اند و امیدواریم با برنامه ریزی های لازم مشکلات واحدهای تولیدی رفع شود به دلیل اینکه اقتصاد مقاومتی به همین معناست.

وی افزود : برنامه ریزی برای احیاء ۱۷۰ واحد صنعتی تعطیل صورت پذیرفته که بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34807
  • دیدگاه‌ها برای بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای احیاء ۱۷۰ واحد صنعتی تعطیل بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.