یکی از خواسته های مردم و مسئولین شهر علی اکبر برآورده شد/ افتتاح اداره کمیته امداد امام خمینی (ره)

  • کد خبر : 37352
  • ۰۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰
یکی از خواسته های مردم و مسئولین شهر علی اکبر برآورده شد/ افتتاح اداره کمیته امداد امام خمینی (ره)

به گزارش خبرنگار گــنــدم خــبـــراز شهر علی اکبر: با پیگیری های مستمر شورای شهر، شهردار و امام جمعه معزّز شهر علی اکبر یکی از خواسته های مهم مردم منطقه که همانا تاسیس اداره کمیته امداد در این شهر بود برآورده شد و موجبات خرسندی و رضایتمندی مردم را فراهم نمود.     طی مراسمی که […]

به گزارش خبرنگار گــنــدم خــبـــراز شهر علی اکبر: با پیگیری های مستمر شورای شهر، شهردار و امام جمعه معزّز شهر علی اکبر یکی از خواسته های مهم مردم منطقه که همانا تاسیس اداره کمیته امداد در این شهر بود برآورده شد و موجبات خرسندی و رضایتمندی مردم را فراهم نمود.

 

 

طی مراسمی که با حضور آقایان شهرکی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، حاتمی رئیس کمیته امداد شهرستان هامون، امام جمعه محترم شهرعلی اکبر حاج آقا اشرفیان، شهردار پرتلاش آقای اسدی زاده، اعضای شورای اسلامی شهر علی اکبر و اقشار مختلف مردم حضور داشتند، اداره کمیته امداد شهر علی اکبر افتتاح گردید و آقای پرویز جهانتیغ به عنوان رئیس این اداره معرفی گردید.

 

 

آقای حاتمی رئیس کمیته امداد شهرستان هامون در این مراسم به خبرنگار ما گفت: کمیته امداد شهر علی اکبر یک شهر و یک بخش(تیمورآباد) را که بالغ بر ۴۵ روستا و آبادی است، تحت پوشش قرار می دهد.

 

 

وی گفت: تعداد ۱۶۰۰ خانوار که حدود ۵۰۰۰ نفر مددجو را شامل می شود، تمام سرویس دهی خود را از طریق این اداره دریافت خواهد کرد و دیگر نیازی به حضور مردم این منطقه به مرکز شهرستان نیست. وی خاطرنشان کرد: با توجه به فضای محدود این اداره، از مردم و مسئولین تقاضا داریم تا در برآورده کردن نیازهای این اداره همکاری و همیاری لازم را داشته باشند.

 

 

حاتمی در پایان از مدیرکل، معاونین و مدیران ستادی استان، فرماندار، امام جمعه معرز شهر علی اکبر، شهردار و شورای شهر و تمام کسانی که در ایجاد این اداره دخیل بودند و تلاش کردند قدردانی نمود.

 

img_20161025_144538

 

img_20161025_144526

 

img_20161025_144513

 

img_20161025_144454

 

img_20161025_144436

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37352

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. احسنت به امام جمعه معزز و سایر عزیزان پیگیر

  2. خوش به حالشون ……..