مسئولی که بعد از وقت اداری از خودش خلع مسئولیت کند بسیجی نیست/در هر شغل و عنوانی که هستیم بسیجی باشیم

  • کد خبر : 38442
  • ۰۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۷
مسئولی که بعد از وقت اداری از خودش خلع مسئولیت کند بسیجی نیست/در هر شغل و عنوانی که هستیم بسیجی باشیم

گـــنـدم خـــبـر : نماز جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه شهرستان در مصلی المهدی (عج) برگزار شد.   بسیج از برکات و الطلاف جلیّه خداوند متعال است   حجت الاسلام و المسلمین کیخا گفت: امروز جمعه ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی […]

گـــنـدم خـــبـر : نماز جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین کیخا امام جمعه شهرستان در مصلی المهدی (عج) برگزار شد.

 

بسیج از برکات و الطلاف جلیّه خداوند متعال است

 

حجت الاسلام و المسلمین کیخا گفت: امروز جمعه ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۸ ه. ش است ، همان بسیج که لشکر مخلص خداست ؛ جوشش الهی مردمی و نهادی که به تعبیر امام راحل عظیم الشان یقینا از برکات و الطلاف جلیّه خداوند متعال است .

 

 

بسیجی یعنی علی (ع) که تمام زندگی اش وقف اسلام بود

 

وی گفت: بسیج یعنی شجره طیبه و درخت تناور با میوه های وصل یار ، یقین و عشق ؛ بسیج یعنی مدرسه عشق و بندگی خداوند متعال که در دفترش به پهنای تمام عالم از آدم تا خاتم اسم ها دیده می شود و به فرمایش رهبر عزیزمان بسیجی یعنی علی (ع) که تمام زندگی اش وقف اسلام بود .

 

 

بسیجی یعنی ابی عبدالله الحسین(ع) که سرش بر نیزه بالا رفت ولی راضی نشد سرش در مقابل ظلم فرود آید

 

امام جمعه شهر زابل گفت: بسیجی یعنی ابراهیم بت شکن که از قدرت نمرود نترسید و کلمه ی توحید را فریاد زد ، بسیجی یعنی همان ها که در شعب ابی طالب محاصره اقتصادی و اجتماعی شدند اما دست از حمایت دین حق و ارزش ها برنداشتند و مقاومت را از دست ندادند ؛ بسیجی یعنی ابوطالب (ع) که آبرویش را وقف اسلام کرد ، بسیجی یعنی حضرت خدیجه (س) که ثروتش را وقف اسلام کرد و جبهه مقاومت را تقویت نمود ، بسیجی یعنی انبیا و رسولان ، بسیجی یعنی ابی عبدالله الحسین(ع) که سرش بر نیزه بالا رفت و راضی نشد سرش در مقابل ظلم فرود آید .

 

 

در هر شغل و عنوانی که هستیم بسیجی باشیم

 

وی تاکید کرد: بسیج شغل نیست ، تفکر و اندیشه ناب است و هر کس در هر شغلی و در هر عنوانی که هست باید بسیجی باشد تا از قافله عبادالله عقب نماند ؛ همه بسیجی باشیم ، بسیجی یعنی مومن انقلابی، اگر معلم هستیم اگر پزشک هستیم و… باید بسیجی باشیم ، بسیجی بودن یعنی اینکه مومن باشیم و از ارزش ها دفاع کنیم ، هر کس در هر شغلی که هست کارش را درست انجام بدهد و برای خدا و پیشرفت نظام اسلامی کار کند .

 

 

مسئولی که بعد از وقت اداری از خودش خلع مسئولیت کند بسیجی نیست

 

خطیب نماز جمعه زابل گفت: مسئول بسیجی یعنی کسی که پست و مقام را فرصتی برای خدمت به مردم می بیند و شب و روز در تلاش است ، از راحتی و آسایش خودش صرف نظر می کند تا مردم در رفاه باشند ، مسئولی که بعد از وقت اداری از خودش خلع مسئولیت کند بسیجی نیست؛ مسئولی که برای خودش حق بداند که حقوق نجومی یا وام های میلیاردی خارج از ضوابط قانونی دریافت کند بسیجی نیست ؛ مسئول اگر برای منافع شخصی و جریان خودش اگر قبول مسئولیت کرده است ، وجودش در این عنوان مصداق منکر و نهی از مکنر آن حذف از این مسئولیت است .

 

 

 

به برکت خون شهدا و ولایت فقیه همه نسل های انقلاب ما بسیجی و انقلابی هستند

 

وی افزود: دشمن ضربات مهلکی ار بسیج و بسیجی خورده است لذا درصدد تخریب بسیج و از بین بردن آن است ، بکار بردن واژه های تندرو و افراطی یکی از شیوه های انگلیسی استکبار برای تخریب بسیج هست که همه باید مواظب باشیم ؛ اما دشمنان اسلام بدانند به برکت خون شهدا و ولایت فقیه نسل سوم و چهارم انقلاب و همه نسل ها مثل نسل اول و دوم بسیجی و انقلابی هستند .

 

 

 

شهدای مدافع حرم سند افتخار بسیجی و انقلابی ماندن ملت ما هستند / شهید محسن خزایی با روحیه انقلابی گری به شهادت رسید

 

وی گفت: شهدای مدافع حرم سند افتخار بسیجی و انقلابی ماندن ملت ما هستند با همان روحیه انقلابی گری که میرحسینی در سال ۶۵ به شهادت رسید با همان روحیه و در همان مسیر محسن خزایی در سال ۹۵ به شهادت می رسید و این یعنی این راه ادامه دارد .

 

 

عطر بسیج در جای جای جهان به مشام می رسد

 

حجت الاسلام کیخا گفت: عطر بسیج در جای جای جهان به مشام می رسد ، هم اکنون در عراق ” الحشد الشعبی ” یعنی همان جوانان بسیجی عـراقـی ، استکبار جهانی را مات و مبهوت کرده است ، در سوریه ، لبنان ، یمن ، بحرین ، اقغانستان و سایر جاها این روحیه دیده میشود و این وعده خداست  ” ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم”

 

 

انقلاب ما مقدمه انقلاب جهانی امام زمان ( ع) است

 

وی تاکید کرد: دفاع از ولایت وظیفه هر بسیجی می باشد و ایستادگی در مقابل ولی فقیه یعنی به گودال رفتن امام حسین (ع) ؛ انقلاب ما مقدمه انقلاب جهانی امام زمان ( ع) است و اگر کسی که به بهانه انتظار امام زمان بی تفاوتی نسبت به ولی فقیه باشد حداقلش تکرار اشتباه امثال سلیمان بن صرد خزاعی را مرکتب شده است.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38442

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. بزی از گلستان چرا فقط امام جمعه معزز زابل. حرف زد با تهران مکاتبه وفیتیله ای ها را در نظر بگیرند چون انها ترک بودند وما کپرنشین و…. نمایندگان مردم چه کردند این خواست مردم سیستانی استان گلستان هم هست…..