شرکت های سیلندر پرکنی به سمت استاندارد سازی حرکت کنند.

  • کد خبر : 37568
  • ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۴
شرکت های سیلندر پرکنی به سمت استاندارد سازی حرکت کنند.

 شرکت های سیلندر پرکنی لازم است به سمت استاندارد سازی حرکت کنند چرا که فعالیت آنها با جان و سلامتی مردم در ارتباط است و اداره استاندارد باید تا حصول نتیجه پیگیری و کنترل لازم را بعمل آورد.     به گزارش گــنــدم خــبـــر به نقل از روابط عمومی فرمانداری زابل، هوشنگ ناظری در جلسه نظارت […]

 شرکت های سیلندر پرکنی لازم است به سمت استاندارد سازی حرکت کنند چرا که فعالیت آنها با جان و سلامتی مردم در ارتباط است و اداره استاندارد باید تا حصول نتیجه پیگیری و کنترل لازم را بعمل آورد.

 

 

به گزارش گــنــدم خــبـــر به نقل از روابط عمومی فرمانداری زابل، هوشنگ ناظری در جلسه نظارت بر بازسازی و تعویض سیلندرهای فرسوده گاز مایع که با حضور مدیرکل اداره استاندارد استان ، مدیر منطقه ای شرکت پرسی ایرانگاز ، مالکان شرکت های سیلندر پرکنی و سایر متولیان امر در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت : اخیرا اتفاقات ناگواری در حوزه سیلندرهای گاز , موجب فوت تعدادی از همشهریان فرهیخته ما شد که باعث تالم خاطر فراوان گردید ، لذا مسئولان مربوطه با این نگاه به مسئله ورود کنند که اگرمتوفیات از عزیزان آنها بودند چه حالی به آنان دست می داد و برای لحظاتی خود را به جای مردم قرار دهند.

 

 

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل ادامه داد : در بحث تعویض و بازسازی سیلندرهای گاز مایع در سطح منطقه با توجه به نیاز و وسعت منطقه اقدامات شایسته ای صورت نپذیرفته است و باید منطقه سیستان به گونه ای دیده شود که حداقل بیش از ۵۰ درصد سیلندرهای مورد استفاده تعویض و یا بازسازی شوند.

 

 

وی بیان داشت : شرکت پرسی ایرانگاز باید برای سیلندرهای مورد استفاده مردم بانک اطلاعاتی ایجاد کند و بر اساس آن مشخص شود عمر مفید سیلندرهای موجود تا چه زمانی است و کی باید از دور خارج شوند.

 

 

هوشنگ ناظری تصریح کرد : شرکت های سیلندرپرکنی لازم است که به سمت استاندارد سازی حرکت کنند چرا که فعالیت آنها با جان و سلامتی مردم در ارتباط است و اداره استاندار باید تا حصول نتیجه پیگیری و کنترل لازم را بعمل آورد.

 

 

فرماندار ویژه شهرستان زابل با اشاره به اهمیت احداث و استفاده از حوضچه های تست سیلندر بیان داشت : شرکت پرسی ایرانگاز و اداره استاندار شرکت های سیلندر پرکنی را مجاب به استفاده از حوضچه های تست کنند و خود شرکت ها هم همکاری لازم را بعمل آورند.

 

 

ناظری خاطرنشان کرد :باتوجه به در پیش بودن فصل زمستان تمهیدات لازم اندیشیده شود و از هم اکنون تدبیر شود تاشرکت های سیلندر پرکنی گاز مورد نیاز را در مخازن خود ذخیره کنند و ناوگان حمل و نقل نیز آمادگی لازم را برای انتقال گاز به منطقه داشته باشند تا در ایام سرد شهروندان معزز ما مشکلی درخصوص تهیه سیلندرگاز نداشته باشند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37568
  • دیدگاه‌ها برای شرکت های سیلندر پرکنی به سمت استاندارد سازی حرکت کنند. بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.