جهاد دانشگاهی می‌تواند زمینه ورود به سال گردشگری را فراهم آورد

  • کد خبر : 37265
  • ۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۲۱
جهاد دانشگاهی می‌تواند زمینه ورود به سال گردشگری را فراهم آورد

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه سال آینده سال گردشگری سیستان و بلوچستان است، آموزش‌های جهاد دانشگاهی زمینه‌ ورود به سال گردشگری را فراهم می‌آورد.     به گزارش گندم خبر به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، کامبیز مشتاق‌گوهری پیش از ظهر امروز در جلسه انعقاد […]

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه سال آینده سال گردشگری سیستان و بلوچستان است، آموزش‌های جهاد دانشگاهی زمینه‌ ورود به سال گردشگری را فراهم می‌آورد.

 
 

به گزارش گندم خبر به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، کامبیز مشتاق‌گوهری پیش از ظهر امروز در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه‌های همکاری و آموزشی بین جهاد دانشگاهی و سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان اظهار کرد: با توجه به اینکه سال ۹۶ سال گردشگری به سیستان و بلوچستان است جهاد دانشگاهی می‌تواند با آموزش‌های تخصصی و فوق تخصصی زمینه ورود به سال گردشگری را آماده سازد.

 

 

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان افزود: جهاد دانشگاهی در بزنگاه‌های همکاری‌های فرهنگی و آموزشی‌ همواره حضور داشته و این نهاد دانش‌بنیان می‌تواند با آموزش‌های تخصصی و فوق تخصصی زیرساخت و بسترهای لازم برای وارد شدن به سال گردشگری را فراهم آورد.

 

 

این مسؤول با بیان اینکه برای تمامی امور باید آموزش و مباحث آموزشی مدنظر باشد، گفت: موفقیت در کارها و امور با آموزش و توجه به این مهم محقق می‌شود.

 

 

رئیس جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم اظهار کرد: جهاد دانشگاهی آمادگی خود را برای انجام همکاری‌های مشترک در زمینه‌های فرهنگی، آموزشی و تحقیقاتی اعلام می‌دارد.

 

 

منصور تاجری با بیان اینکه جهاد دانشگاهی از دیرباز به عنوان نهادی انقلابی و علمی شناخته می‌شود، افزود: جهاد دانشگاهی توانایی این را دارد تا زمینه و بسترهای مورد نیاز را در عرصه‌های مختلف آموزشی و علمی برای اقشار مختلف، ادارات و نهادهای گوناگون فراهم آورد.

 

 

وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی با نیازسنجی، در صدد رفع مشکلات و توسعه استان است و ظرفیت برگزاری تمامی دوره‌های آموزش عمومی، تخصصی و فوق تخصصی مورد نیاز استان را دارد و با استفاده از اساتید مجرب می‌تواند به نحو احسن از عهده آن برآید.

 

 

رئیس جهاد دانشگاهی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این تفاهم‌نامه بین جهاد دانشگاهی و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این استان دستی منعقد و به امضا می‌رسد، گفت: این تفاهم‌نامه به منظور توسعه فعالیت‌های بین دستگاهی و با هدف تعمیق و ارتقاء زمینه‌های همکاری مشترک، بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود، افزایش تعامل دو جانبه و به منظور همکاری و بهره‌برداری هر چه بیشتر از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های علمی و تحقیقاتی در مسیر توسعه و بالندگی روزافزون سیستان و بلوچستان منعقد می‌شود.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37265
  • دیدگاه‌ها برای جهاد دانشگاهی می‌تواند زمینه ورود به سال گردشگری را فراهم آورد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.