همایش “بیوشیمی فیزیک ایران” در دانشگاه زابل برگزار می‌شود

  • کد خبر : 37261
  • ۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱:۱۳
همایش “بیوشیمی فیزیک ایران” در دانشگاه زابل برگزار می‌شود

گــنــدم خــبـــر: رئیس دانشگاه زابل گفت: چهاردهمین همایش سالانه “بیوشیمی فیزیک” ایران با حضور اساتید و صاحبنظران داخلی و خارجی مطرح در این حوزه از چهارم آبان به مدت ۲ روز در دانشگاه زابل برگزار می‌شود.     موسی بهلولی اظهار داشت: چهاردهمین همایش سالانه “بیوشیمی فیزیک” ایران با حضور اساتید و صاحبنظران داخلی و […]

گــنــدم خــبـــر: رئیس دانشگاه زابل گفت: چهاردهمین همایش سالانه “بیوشیمی فیزیک” ایران با حضور اساتید و صاحبنظران داخلی و خارجی مطرح در این حوزه از چهارم آبان به مدت ۲ روز در دانشگاه زابل برگزار می‌شود.

 

 

موسی بهلولی اظهار داشت: چهاردهمین همایش سالانه “بیوشیمی فیزیک” ایران با حضور اساتید و صاحبنظران داخلی و خارجی مطرح در این حوزه از چهارم آبان به مدت ۲ روز در دانشگاه زابل برگزار می‌شود.

 

 

رئیس دانشگاه زابل گفت: پس از بررسی آثار ارسالی به دبیرخانه چهاردهمین همایش “بیوشیمی فیزیک” ایران توسط هیئت داوران، ۱۸ مقاله جهت سخنرانی و ۶۵ مقاله به صورت پوستری جهت حضور در این همایش مورد پذیرش قرار گرفته است.

 

 

وی عنوان کرد: این همایش از ساعت ۸ صبح روز سه‌شنبه، چهارم آبان‌ماه با حضور بیش از ۱۰۰ مهمان از دانشگاه‌های سراسر کشور در دانشگاه زابل آغاز می‌شود./تسنیم

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37261
  • دیدگاه‌ها برای همایش “بیوشیمی فیزیک ایران” در دانشگاه زابل برگزار می‌شود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.