افراد آموزش دیده در حوزه مشاغل گاز در پروژه های استانی به کار گیری می شوند

  • کد خبر : 37076
  • ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱
افراد آموزش دیده در حوزه مشاغل گاز در پروژه های استانی به کار گیری می شوند

گــنــدم خــبـــر: مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: ۱۰۰۰نفر از افرادی که در حوزه مشاغل گاز آموزش می بینند در آینده نزدیک در پروژه های استانی فعالیت خواهند کرد.   منطقه سیستان وبلوچستان حیدر اصفهانی ظهر امروز در نشست رونمایی از قرار داد آموزشی شرکت ملی گاز ایران و جهاد دانشگاهی اظهار […]

گــنــدم خــبـــر: مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: ۱۰۰۰نفر از افرادی که در حوزه مشاغل گاز آموزش می بینند در آینده نزدیک در پروژه های استانی فعالیت خواهند کرد.

 

منطقه سیستان وبلوچستان حیدر اصفهانی ظهر امروز در نشست رونمایی از قرار داد آموزشی شرکت ملی گاز ایران و جهاد دانشگاهی اظهار کرد: طرح گاز رسانی به سیستان وبلوچستان در حال حاضر آمده است و فعالیت آن به زودی شروع خواهد شد.

 

 

وی با بیان اینکه تلاش می شود طی یک سال با آموزش افراد مستعد آنها را به عنوان مولد در استان به حرکت در آوریم تصریح کرد: این افراد پس از اتمام دوره آموزشی در جهت پروژه های استانی می توانند فعال شوند و خودشان نیز شرکت ایجاد کنند.

 

 

وی ادامه داد: با پروژه گاز رسانی به سیستان وبلوچستان و آموزش افراد ۱۰۰۰ نفر از جوانان در این راستا توانمند خواهند شد..

 

 

اصفهانی افزود: طرح گاز رسانی به استان طرحی بسیار وسیعی است که امید است بتوان حرکت موفقی برای تربیت افراد توانمند در استان سیستان و بلوچستان داشته باشیم.

 

 

به گزارش ایسنا- صبح امروز مهندس عراقی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در صدر هیئتی از روند خط انتقال گاز به زاهدان بازدید کرد./خبرگزاری ایسنا

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37076
  • دیدگاه‌ها برای افراد آموزش دیده در حوزه مشاغل گاز در پروژه های استانی به کار گیری می شوند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.