مدیرعامل شهرک صنعتی کارگاهی زاهدان: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به مردم اهانت نکرده است

  • کد خبر : 36634
  • ۰۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴
مدیرعامل شهرک صنعتی کارگاهی زاهدان: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به مردم اهانت نکرده است

مدیرعامل شهرک صنعتی کارگاهی زاهدان گفت: منظور بنده در جلسه از اهانت به مردم استان، معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت نبوده است.     به گزارش گـــندم خـــبر به نقل از زاهدانه، روز گذشته خبری مبنی بر”معاون وزیر صنعت: مردم خیلی نشخوار می کنند!” منتشر شد که با واکنش مدیرعامل شهرک صنعتی کارگاهی زاهدان مواجه شد.     […]

مدیرعامل شهرک صنعتی کارگاهی زاهدان گفت: منظور بنده در جلسه از اهانت به مردم استان، معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت نبوده است.

 
 
به گزارش گـــندم خـــبر به نقل از زاهدانه، روز گذشته خبری مبنی بر”معاون وزیر صنعت: مردم خیلی نشخوار می کنند!” منتشر شد که با واکنش مدیرعامل شهرک صنعتی کارگاهی زاهدان مواجه شد.
 
 
«غلامعلی خیاط» در این خصوص گفت:منظور بنده معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت نبوده بلکه بنده گفته ام “وقتی مشکلات، گلایه و اعتراض اهالی این شهرک را برای«علی یزدانی» معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی بازگو کردم بعد از چند روز یکی از مدیران به صورت وقیحانه در جوابم گفت:”مردم(اهالی شهرک) خیلی نشخوار می کنند”!
لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36634

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. کافر همه را به کیش خود پندارد، ایشون خودشون حتما نشخوار کننده اند

  2. خوب معرفیش کن تا مردم بدانند وروشنگری بشه،،، بهش بگو ما نسل انسانیم ،،،، ان چیزی که نشخوار می کند حیوتن است واحتمالا مسیر را اشتباه امده وفکر کرده اینها هم از نوع خودشند