موبایل در سرباز به کما رفت/ مسئولان پاسخ قانع کننده‌ای ندارند

  • کد خبر : 36457
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸
موبایل در سرباز به کما رفت/ مسئولان پاسخ قانع کننده‌ای ندارند

در بسیاری از مناطق ایران رقابت اپراتورهای فعال در این زمینه باعث شده تا شاهد ارائه امکانات و آنتن دهی مطلوبی در اکثر نقاط کشور باشیم اما هنوزهم بسیاری از مردم شهرستان سرباز از نعمت اینترنت و ارتباط تلفن همراه بی بهره هستند.   به گزارش گـــندم خـــبر به نقل از پاپایا، تلفن و اینترنت در جامعه […]

در بسیاری از مناطق ایران رقابت اپراتورهای فعال در این زمینه باعث شده تا شاهد ارائه امکانات و آنتن دهی مطلوبی در اکثر نقاط کشور باشیم اما هنوزهم بسیاری از مردم شهرستان سرباز از نعمت اینترنت و ارتباط تلفن همراه بی بهره هستند.

 

به گزارش گـــندم خـــبر به نقل از پاپایا، تلفن و اینترنت در جامعه امروزی ازنیازهای اساسی محسوب می‌شود به گونه ای که می توان گفت در حال حاضر بسیاری از خدمات اجتماعی، اقتصادی ، آموزشی و غیره از طریق شبکه مخابراتی و زیرساخت های مربوط به آن فراهم می شود.

 

به بیان دیگر قرن جدید قرن ارتباطات و تکنولوژی است و اینترنت ارتباط های تلفن همراه نقش تاثیرگذاری در زندگی مردم ایفا می کند و گرایش مردم به استفاده از اینترنت و احساس نیاز به این فناوری روز به روز  در حال افزایش است.

 

در طول سال های اخیر تلاش های بسیاری در سطح کشور در زمینه توسعه شبکه‌های مخابراتی صورت گرفته است و حتی با روی کار آمدن چندین اپراتور بزرگ تلفن همراه نیز در کشور، دامنه گسترش خدمات تلفت های همراه و اینترنت پرسرعت از کلان‌شهرها تا روستاهای دورافتاده کشیده شده است.

 

در بسیاری از مناطق ایران رقابت اپراتورهای فعال در این زمینه باعث شده تا شاهد ارائه امکاناتی بسیار خوب  و آنتن دهی مطلوبی در اکثر نقاط کشور باشیم ولی هنوز هم برخی استان ها و شهرستان ها از این نعما بی بهره بوده و یا با مشکلات فراوان آن روبه رو هستند.

 

 

شهرستان سرباز نیازمند نگاه ویژه اپراتورهای همراه

در همین رابطه تنی چند از شهروندان راسک خواستار پیگیری مشکل آنتن دهی موبایل در حاشیه شهر راسک و روستا های شهرستان سرباز شدند.

 

بر اساس آنچه شهروندان اظهار کردند عدم آنتن دهی، قطع مکالمه حین تماس، ناموفق بودن برقراری ارتباط بین دارندگان سیم کارت همراه اول و ایرانسل در نقاط مختلف شهرستان سرباز به صورت شبانه روزی مشهود بوده و برای مشترکین دردسر ساز شده است.

 

شبیر رئیسی با گلایه از عدم پاسخگویی اپراتور های همراه به تماس های مشترکین، اظهار کرد: متاسفانه در حدود ۲ سال است که آنتن دهی اپراتور همراه اول و ایرانسل در منطقه امام آباد راسک و بسیاری از روستا های شهرستان سرباز بسیار ضعیف است.و طی دو ماه گذشته بارها با قطعی آنتن های موبایل و اینترنت روبه رو بودیم.

 

وی افزود: ما با ریاست محترم شرکت مخابرات شهرستان نیز مکاتباتی در این خصوص انجام داده ایم ولیکن متاسفانه هنوز این مشکل پابرجاست و هر بار بهانه ای برای این مشکلات اعلام می‌شود.

 

این شهروند راسکی تصریح کرد: مخابرات اعلام کرده است که مشکل قطعی‌های مکرر و همچنین عدم آنتن دهی اپراتور ایرانسل و همراه اول به منظور تعمیر،افزایش باند و ۳gکردن اینترنت آن صورت گرفته و نتیجه مکاتبات ما با مسئولین ذی ربط و حتی جلسه با مسئولین مخابرات فقط منجر به حل موقتی این مشکل شد تا در برهه ای از زمان این مشکلات برطرف شود اما بعد از مدتی دوباره ضعف آنتن دهی سایه خود را بر روی این شهر افکند.

 

رئیسی افزود : این مشکل از طرف اهالی بارها پیگیری شده است اما نه مخابرات ونه همراه اول پاسخی نداشتند. این مشکل تا حدی است که اهالی برای انجام برخی از امور خود قید انجام مکالمه از طریق تلفن همراه را زده و به صورت حضوری امورات روزمره خود را پیگیری می کنند.

 

 

بسیاری از مردم سرباز از نعمت اینترنت و تلفن همراه محروم هستند

یکی دیگر از شهروندان شهرستان سرباز با گلایه از بهانه های تکراری اپراتورهای همراه، بیان کرد: هر روز به یک بهانه جدید و یا تکراری باید از نعمت اینترنت و تلفن همراه محروم باشیم و صدای مظلومیتمان نیز به گوش هیچ مسئولی نرسد.

 

ایمان رئیسی ادامه داد: سوال من و بسیاری از مردم سرباز این است که با توجه به اهمیت اینترنت و تلفن همراه در زندگی روزمره و ارتباط های کاری، چرا شهرستان باید از داشتن حتی یک دفتر پاسخ گویی به مشکلات ایرانسل و رایتل محروم باشند و نتوانند یک روز کامل و بدور از مشکلات قطعی اینترنت و آنتن موبایل زندگی کنند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36457
  • دیدگاه‌ها برای موبایل در سرباز به کما رفت/ مسئولان پاسخ قانع کننده‌ای ندارند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.