پیام تبریک امام جمعه زابل به امید آرامی

  • کد خبر : 36257
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
پیام تبریک امام جمعه زابل به امید آرامی

حجت الاسلام والمسلمین کیخا ، امام جمعه شهرستان زابل با انتشار پیامی به امید آرامی، کشتی گیر تاریخ‌ساز خطه ی دارالولایه سیستان به دلیل کسب مدال طلا در مسابقات جهانی گرجسـتان ، تبریک گفت.   به گـزارش گندم خبر به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل ، متن این پیام به شرح زیر […]

حجت الاسلام والمسلمین کیخا ، امام جمعه شهرستان زابل با انتشار پیامی به امید آرامی، کشتی گیر تاریخ‌ساز خطه ی دارالولایه سیستان به دلیل کسب مدال طلا در مسابقات جهانی گرجسـتان ، تبریک گفت.

 

به گـزارش گندم خبر به نقل از روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان زابل ، متن این پیام به شرح زیر است  :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

در آستان بی نیاز حضرت سبحان ، سجده شکر بجا آوریم که نام دارالولایه سیستان هنوز به داشتن فرزندانی از نسل پهلوانان و آزاد سروان دین دار سربلند دارد و هر چند گاه نوجوانی سهراب قامت و رستم صولت چون امید آرامی ، این کهن سرزمین اسلامی را با دلاوری هایش سرافراز می کند .

 

اینبار نیز فرزندی که میراث گرن بهای شهیدان را ، ره توشه ی عظم ملی و اعتقادی دارد پرچم سرافرازی سیستان را دلاورانه برافراشت و کسب مدال طلای مسبابقات جهانی نوجوان ، آوازه در میهن برافکند و موجبات مباهات و شادمانی جامعه ی سیستان را فراهم آورد .

 

این افتخار که سایه ی خون تابناک شهیدان اسلام و رهنمودهای مدّبرانه و حکیمانه مقام معظم ولایت بدست آمده است ، بر مردم سلحشور استان سیستان و بلوچستان ، خانواده ی مُحترم امید آرامی که چنین فرزندی در دامان تقوی و شجاعت پروانده است و جامعه ورزش دوست استان ، مبارک و فرخنده باد .

 

علی اکبر کیخا

امام جمعه شهرستان زابل

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36257

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. با سلام و احترام . این خبر مسرت بخش و فوق العاده موجی از خوشحالی و شادی در بین مردم فهیم و عزیز استان و بویژه مردم صبور و نجیب دار الولایه سیستان ورجاوند بوجود آورد . پس همه به خود میبالیم و افتخار میکنیم که چنین دلاورمردانی با غیرت و پهلوان در این سرزمین پاک پرورش می یابند و باعث سرافرازی و سر بلندی ایران اسلامی هستند و در آینده هم خواهند بود انشاء الله