قابل توجه سازمان نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان؛ ۱۸ سال گذشت!!! / بی توجهی آموزش و پرورش به فضاهای آموزشی

  • کد خبر : 38335
  • ۰۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰:۲۱
قابل توجه سازمان نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان؛ ۱۸ سال گذشت!!! / بی توجهی آموزش و پرورش به فضاهای آموزشی

والباقیات الصحالحات خیرعند ربک ثوابا وخیر املا کارهای نیکوکاران نزد خدا اجر بیشتری و نتیجه نیکوتری خواهد داشت(کهف۳۳)   گـــنـدم خـــبـر : دبستان امام علی (ع) مرادبازار، آمار دانش آموزانش در شش پایه مختلط ۱۲۰ نفر و دارای عدم فضای کافی آموزشی و وجود حیاط است.   این دبستان در توابع بخش پلان شهرستان چابهار […]

والباقیات الصحالحات خیرعند ربک ثوابا وخیر املا

کارهای نیکوکاران نزد خدا اجر بیشتری و نتیجه نیکوتری خواهد داشت(کهف۳۳)

 

گـــنـدم خـــبـر : دبستان امام علی (ع) مرادبازار، آمار دانش آموزانش در شش پایه مختلط ۱۲۰ نفر و دارای عدم فضای کافی آموزشی و وجود حیاط است.

 

این دبستان در توابع بخش پلان شهرستان چابهار قرار دارد.

 

از بدو تاسیس تاکنون از لحاظ فضای آموزشی، این مدرسه به همین شکل بوده است، این مدرسه در سال ۱۳۶۷ تاسیس و هیچ گونه ساخت و ساز ساختمانی نداشته تا اینکه سال ۱۳۷۷ به دستور اداره کل نوسازی مدارس، شروع ساختن ساختمان ۵ کلاسه آغاز شد و با پیشرفت کاری ۱۰ درصد تا فنداسیون رها گردید.

 

لذا با توجه به پیگیرهای متعدد شوراها و دهیار هنوز به نتیجه نرسیده و دانش آموزان و معلمین بی سر پناه در فضای نا امن باز در زیر درختان در حال آموزش و تدریس مشغول هستند.

 

شور، شوق و اشتیاق نونهالان و آینده سازان کشور در این منطقه را با توجه به مشکلات فراوان از مدرسه باز نداشته و همچنان بدون هیچ چشم داشتی، بدون امکانات مشغول آموختن هستند.

img_20161122_001632

 

img_20161122_001615

دهیار روستا مرادبازار _ امیر بخش بلوچ

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38335
  • دیدگاه‌ها برای قابل توجه سازمان نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان؛ ۱۸ سال گذشت!!! / بی توجهی آموزش و پرورش به فضاهای آموزشی بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.