فروشنده طمع کار در سیستان و بلوچستان به دام پلیس فتا افتاد

  • کد خبر : 35656
  • ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
فروشنده طمع کار در سیستان و بلوچستان به دام پلیس فتا افتاد

گندم خبر: سرپرست پلیس فتا سیستان و بلوچستان از دستگیری فردی که از طریق فعالسازی کارت بانکی مشتری فروشگاه خود اقدام به برداشت وجه از حساب وی می‌کرد، خبر داد. علی سرحدی گفت: فردی به پلیس فتا سیستان و بلوچستان مراجعه و از برداشت مبلغ قابل توجهی از حساب بانکی‌اش توسط فردی ناشناس خبر داد […]

گندم خبر: سرپرست پلیس فتا سیستان و بلوچستان از دستگیری فردی که از طریق فعالسازی کارت بانکی مشتری فروشگاه خود اقدام به برداشت وجه از حساب وی می‌کرد، خبر داد.

علی سرحدی گفت: فردی به پلیس فتا سیستان و بلوچستان مراجعه و از برداشت مبلغ قابل توجهی از حساب بانکی‌اش توسط فردی ناشناس خبر داد و تقاضای رسیدگی کرد.

سرپرست پلیس فتا سیستان و بلوچستان افزود: پس از انجام فعالیت تیم فنی پلیس و پیگیری سرنخ‌های به دست آمده مشخص شد تمام مبالغ صرف خرید اینترنتی از حساب شاکی شده که با تلاش مأموران، فرد مورد نظر شناسایی و به این پلیس احضار شد.

وی ادامه داد: متهم که صاحب یک فروشگاه مواد غذایی است در اعترافات خود اعتاف کرده است که شاکی برای خرید مراجعه و در زمان پرداخت وجه کالا به دلیل کافی نبودن موجودی حسابش، کارت بانکی و کارت شناسایی خود را به صورت وثیقه در اختیارم قرار داد تا وجه مورد نظر را تهیه کند، من نیز طمع کردم و رمز دوم کارت بانکی وی را فعال و چندین فقره خرید اینترنتی از حساب وی انجام دادم.

سرپرست پلیس فتا انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه کارت بانکی هر فرد جزء مدارک شخصی و خصوصی افراد محسوب می‌شود از شهروندان خواست آن را در اختیار دیگران قرار ندهند تا شاهد چنین سوء استفاده‌هایی از سوی افراد طمع کار نباشیم./فارس

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35656
  • دیدگاه‌ها برای فروشنده طمع کار در سیستان و بلوچستان به دام پلیس فتا افتاد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.