نامه جوان سیستانی به استاندار سیستان و بلوچستان/روستاهای سیستان فریاد رس می خواهد

  • کد خبر : 34637
  • ۰۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵
نامه جوان سیستانی به استاندار سیستان و بلوچستان/روستاهای سیستان فریاد رس می خواهد

گندم پرس: جوان سیستانی طی نامه ای از مشکلات سیستان و بلوچستان خطاب به استاندار می نویسد.   جناب آقای مهندس علی اوسط هاشمی استاندار محترم استان سیستان و بلوچستان سلام علیکم با آرزوی قبولی طاعات و عبادات حضرت عالی در این ماه پرخیر و برکت امید است در سایه الطاف الهی دولت تدبیر و امید […]

گندم پرسجوان سیستانی طی نامه ای از مشکلات سیستان و بلوچستان خطاب به استاندار می نویسد.
 
جناب آقای مهندس علی اوسط هاشمی استاندار محترم استان سیستان و بلوچستان

سلام علیکم

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات حضرت عالی در این ماه پرخیر و برکت

امید است در سایه الطاف الهی دولت تدبیر و امید و خاصه شما مرد نماد اعتدال و عمل در استان

پهناور سیستان و بلوچستان توانسته باشید خاطراتی خوش و ماندگار را رقم زده و حک نمایید،بربلندای اندیشه مردمان صادق این مرز و بوم، تا باشد برای همیشه ایام در هنگامه خلوت کنان و در زمزمه ناب شان با بی همتا معبودشان، در ذهن خود نام نیک شما را نیز مرور کنند.

جناب مهندس هاشمی! سیستان مقهور طبیعت و مظلوم روزگاران، مستحق بذل توجه و نوازشگری بیش از این است، همانگونه که حضرتعالی مستحضرند، روستاهای سیستان در نهایت فقر و نداری ایام را به سر می کنند و صبورانه دم بر نمی آورند، اما!!! این دلیل نمی شود که با بی توجهی و کم لطفی به فراموشی سپرده شوند.

طی چند ماه گذشته دردی بر الام این مردم افزوده شده است و آن هم عدم پذیرش بیمه های روستایی در بیمارستان های سیستان که با توجه به هزینه گزاف آزاد درمان، بسیار بر شانه های دارندگان بیمه های روستایی سنگینی می کند و می طلبد جنابعالی در این راستا به فریادرسی این مردم صادق برخیزند.

با آن که بیمه و بیمارستان ها رعایت سیستم ارجاع و پزشک خانواده را دلیل می آورند اما درمانگاهها جز شیفت صبح کمتر اتفاق می افتد در شب و عصر خدمات دهی کنند مگر چند درمانگاه معدود و آن هم در شهر زابل با حداقل امکانات./ندای هیرمند

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34637
  • دیدگاه‌ها برای نامه جوان سیستانی به استاندار سیستان و بلوچستان/روستاهای سیستان فریاد رس می خواهد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.