امنیت مهم ترین مسئله مورد تاکید نظام اسلامی است/ اشد مجازات برای عاملان اسیدپاشی شهرستان زابل درخواست شده است

  • کد خبر : 35369
  • ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۱
امنیت مهم ترین مسئله مورد تاکید نظام اسلامی است/ اشد مجازات برای عاملان اسیدپاشی شهرستان زابل درخواست شده است

گندم خبر: دادستان زابل عنوان کرد: امروز مسیله ی امنیت از مسایل مورد تاکید نظام اسلامی است که در این راستا بدون هرگونه اغماضی برخورد خواهد شد. به گزارش گندم خبر به نقل از اوشیدا، ابوالفضل نجفی درخصوص برخورد جدی دستگاه قضایی با عاملین بی نظمی و مخلین امنیت جامعه  گفت: امروز مسئله ی امنیت […]

گندم خبر: دادستان زابل عنوان کرد: امروز مسیله ی امنیت از مسایل مورد تاکید نظام اسلامی است که در این راستا بدون هرگونه اغماضی برخورد خواهد شد.

به گزارش گندم خبر به نقل از اوشیدا، ابوالفضل نجفی درخصوص برخورد جدی دستگاه قضایی با عاملین بی نظمی و مخلین امنیت جامعه  گفت: امروز مسئله ی امنیت از مسایل مورد تاکید نظام اسلامی است بنابراین هرگز به هیچ فردی اجازه ی اینکه تحت هر عنوان با حرکات خودسرانه امنیت جامعه را مخدوش کنند نخواهد داد.

نجفی افزود: در حادثه اسیدپاشی یکی از شهروندان زابلی، با پیگیرها واقدامات صورت گرفته در کمتر از پنج روز تمامی عاملین این جنایت دستگیر که این مسیله نشان دهنده اقتدار نظام در خصوص برخورد با متهمین و مخلین نظم امنیت جامعه می باشد.

وی تصریح کرد: تاکنون تحقیقات لازمه درخصوص متهمین پرونده و زوایای مختلف حادثه انجام شده که در این راستا در چند روز آینده با پایان تحقیقات جهت صدور رای درخواست اشد مجازات برای متهمین به دادگاه ارسال خواهد شد وسعی خواهد شد در سریعترین وقت ممکن پرونده رسیدگی وحکم صادره درخصوص متهمین اجرا گردد.

دادستان زابل خاطرنشان کرد: از تمامی همکاران معاونت دادستان خراسان رضوی و نیروی انتظامی زابل و مشهد مقدس که در سریعترین وقت ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری عاملان جنایت اسیدپاشی اقدام کرده اند کمال تشکر و قدردانی را دارم.

نجفی در پایان ابراز داشت: درخصوص اسید پاشی پای درختان خیابان شهید باقری نیز، پرونده پس از انجام و تکمیل تحقیقات مقدماتی با صدور کیفر خواست برای متهمان پرونده جهت صدور رای به دادگاه ارسال شده است.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35369

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. معنی ابعاد گونانگون امنیت را درک کنیم وقتی می بینیم روستایی فقیر در اثر ناامنی گاوداری،گوسفندداری،مرغداری،کشت حبوبات،کشت کنجد و کشت دوم نمی کند که سرقت می شود و اگر سارقی دستگیر شد مهم برگشت مال مالباخته نیست و هیچ نیروی انتظامی بدلیل اینکه اموال مسروقه را بر نگردانده شماتت! نشده این را گویند ناامنی اقتصادی و چون به ان توجه نمی شود عامل بسیاری مهاجرتها و فقر و فلاکت مردم شده و درامدهای متعدد تبدیل به درامد یارانه ای شده!!!
    پیشنهادی دارم صندوق خیریه ای ایجاد کنیم و شماره حسابی اعلام و نیروی انتظامی را بیمه مسئولیت در قبال این سرقتها و نامنی های اقتصادی کنیم تا اگر نتوانستند به وظیفه عمل کنند بیمه هزینه خسارت فقرا ملت را پرداخت کند انوقت خواهی دید که سیل مهاجرین فراری که به وطن باز خواهند گشت و تا انها که قوی هستند بر نگردند سیستان با ضعفا قوی و سرپا نخواهد شد
    متن تنها برای اصلاح گری و اندیشه است و بشدت از نمایش بیزار
    لطفا متن را حذف نفرمایید