آلودگی آب سیستان سبب افزایش بیماری های گوارشی شده است

  • کد خبر : 37466
  • ۰۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵
آلودگی آب سیستان سبب افزایش بیماری های گوارشی شده است

نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: طبق گفته ی پزشکان متخصص، آلودگی آب سیستان سبب افزایش مراجعه بیماران گوارشی شده است.         به گزارش گــنــدم خــبـــر به نقل از اوشیدا؛ سید باقر حسینی گفت : متاسفانه آب سیستان، وضعیت مطلوبی ندارد به طوری که طبق گفته ی پزشکان متخصص، آلودگی آب […]

نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: طبق گفته ی پزشکان متخصص، آلودگی آب سیستان سبب افزایش مراجعه بیماران گوارشی شده است.

 
 
 
 
به گزارش گــنــدم خــبـــر به نقل از اوشیدا؛ سید باقر حسینی گفت : متاسفانه آب سیستان، وضعیت مطلوبی ندارد به طوری که طبق گفته ی پزشکان متخصص، آلودگی آب سیستان سبب افزایش بیماران گوارشی شده است.
 

وی افزود: با توجه به آلودگی آب سیستان، بایستی مسئولین مربوطه با تدبیر هر چه سریع تر این معضل را حل کنند تا از بروز مشکلات بیشتر در منطقه جلوگیری به عمل آید.

 

حسینی ابراز داشت: مسولان بهداشت و درمان نتایجی را در خصوص آلودگی آب اعلام کردند اما وقتی بوی آب تغییر می کند طبیعی است که قطعا اشکالاتی در آن وجود دارد.

 

نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، مسولان بایستی وضعیت موجود را قبول کنند چرا که آب شرب مردم زابل واقعا مشکل دارد تصریح کرد: وقتی مسولان اصل مطلب را قبول نکنند و با اصرار بیان می کنند تنها عطر و بوی آب تغییر کرده و از لحاظ بهداشتی مشکلی ندارد به طور حتم نه تنها مشکل را شناسایی نمی کنند بلکه دنبال راهکار هم نمی روند.

 

وی تاکید کرد: مسئله ی آب با سلامت مردم به طور مستقیم در ارتباط است بنابراین کوتاهی و چشم پوشی در آن منجر به صدمات بسیاری بر پیکره ی جامعه خواهد شد بنابراین مسولان به دنبال رفع این معضل باشند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=37466

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. جناب سید عزیز بررسی های میکروبی صورت گرفته و هیچ گونه مشکلی وجود ندارد اما باید طعم و بوی آب را ریشه یابی کنن علت چیست؟