نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی عنوان‌کرد: با اینکه در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قرار داریم اما دولت در هیچ زمینه ای عملکرد مناسبی نداشته است.     به گزارش گــنـــدم خــبـــر به نقل از اوشیدا؛ سید باقر حسینی ابراز داشت: دغدغه ی رهبر معظم انقلاب، همان دغدغه ی مردم است و […]

نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی عنوان‌کرد: با اینکه در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قرار داریم اما دولت در هیچ زمینه ای عملکرد مناسبی نداشته است.

 

 

به گزارش گــنـــدم خــبـــر به نقل از اوشیدا؛ سید باقر حسینی ابراز داشت: دغدغه ی رهبر معظم انقلاب، همان دغدغه ی مردم است و در این راستا ایشان ضمن رد کردن حمله ی دشمن از طریق نظامی، تاکیداتی مبنی براینکه هدف دشمن از حمله ی اقتصادی، ناکارآمد کردن کشور در زمینه ی اقتصادی می باشد و در این راه تاکنون هجمه های اساسی و بیشماری داشته است.

 

 

 

وی با بیان اینکه، مردم توسط بیانات امروز رهبری روشن شده اند ادامه داد: انتظار می رود مردم و مجلس مطالبه گری کنند بنابراین مجلس از آقای روحانی دعوت کند تا در پایان سالی که اقدام و عمل نامیده شده گزارش عملکرد خود را در راستای اقدامات انجام شده به ویژه اقتصاد مقاومتی ارائه دهد تا مردم هم در جریان اقدامات دولت قرار گیرند.

 

 

 

حسینی تاکید کرد: طبق مشاهدات ملموس همگان، دولت از ابتدای سال تاکنون هیچ اقدام عملی موثری در راستای اقتصاد مقاومتی برنداشته است.

 

 

 

وی با بیان اینکه، بحث اصلی سخنان رهبر انقلاب اقتصاد بود خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی، مشکلات مردم، تورم و گرانی و رکودی که رفع آن مورد تاکید مقام معظم رهبری بود همچنان درجای خود باقی است.

 

 

 

نماینده سابق مردم سیستان در شمال استان ابراز داشت: بیکاری، از هزینه ی همه جانبه ی دشمن علیه ما سنگین تر است چون واقعا نیروی جوانی که تربیت کردیم اکنون هیچ استفاده ای از آن نمی شود و به دلیل بیکاری حتی به انحراف هم کشیده می شود بنابراین در این زمینه دولتمردان بایستی کوتاهی خود را اذعان کنند و به جای شعار و متهم کردن یکدیگر چاره اندیشی کنند.

 

 

 

وی در این راستا افزود: گرچه برای اجرای فرمایشات حضرت آقا دیر شده اما با این حال دولت با بودجه ای که در دست دارد باید در اولین اقدام عملکردش را بگوید و در ادامه راهکار اساسی در ارتباط با مسئله بیکاری ارائه دهد تا مشکل بیکاری حل شود و این موضوع تنها با اقتصاد مقاومتی محقق می شود.

 

 

 

حسینی با عنوان اینکه، اقتصاد مقاومتی یعنی از آنچه در کشور داریم نهایت استفاده را داشته باشیم تصریح کرد: آنچه در این دولت به وفور مشاهده شده واردات بی رویه اجناسی که به آن ها نیاز نبوده می باشد که این خیانت بزرگی به شمار می آید چرا که به تولیدات داخلی ظلم شده است.

 

 

 

وی ابراز داشت: قاچاق کالا از یک طرف و امتیازاتی که دولت می دهد از سوی دیگر ضربه شدیدی به اقتصاد می زند بنابراین باید جلوی آن گرفته شود.

 

 

 

حسینی با عنوان اینکه، مردم در ۲۲ بهمن با حضور باشکوه خود اعلام داشتند که آشتی ملی معنا ندارد بیان داشت: ملت ما ملت آگاه و همیشه در صحنه ای است اما مشکلی اصلی این است که آشتی ملی بحث بیهوده ای است.

 

 

 

وی همچنین عنوان کرد: به فرموده رهبر انقلاب، مردم با کسی که به کشور خیانت کرده است هیچ گاه آشتی نخواهند کرد بنابراین با کسانی که به مقدسات ملت، نهضت عاشورا و به شهدا در روز عاشورا هتاکی کرده اند و با حرکت های وحشتناک خود صدمات سنگینی به کشور وارد کردند آشتی نخواهند کرد.

 

 

 

نماینده سابق مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تمام تحریم ها و جسارت یافتن های دشمن بعد از فتنه ۸۸ اتفاق افتاد و باعث شد دشمن فرصتی پیدا کند تا هجمه های خود را وارد کند بنابراین ملت ما با آن ها سر آشتی ندارند بلکه عطوفت نظام شامل حالشان شده و بیشتر از آن نیز معنا ندارد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه