مردم ولی نعمت نظام هستند/ مسئولین خدمات خود را نمایان و بی‌منت به مردم عرضه کنند

  • کد خبر : 35967
  • ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵
مردم ولی نعمت نظام هستند/ مسئولین خدمات خود را نمایان و بی‌منت به مردم عرضه کنند

گندم خبر:در آخرین روز از هفته دولت مراسم تجلیل از کارمندان، ورزشکاران و هنرمندان نمونه شهرستان سرباز با حضور فرماندار، کارمندان، ورزشکاران و هنرمندان شهرستان سرباز در محل سالن ارشاد اسلامی راسک برگزار شد. در این مراسم فرماندار شهرستان سرباز ضمن گرامی داشت خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: خدمت بی‌منت را از صفات بارز […]

گندم خبر:در آخرین روز از هفته دولت مراسم تجلیل از کارمندان، ورزشکاران و هنرمندان نمونه شهرستان سرباز با حضور فرماندار، کارمندان، ورزشکاران و هنرمندان شهرستان سرباز در محل سالن ارشاد اسلامی راسک برگزار شد.

در این مراسم فرماندار شهرستان سرباز ضمن گرامی داشت خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: خدمت بی‌منت را از صفات بارز شهدای دولت بود و برای ما نیز که پیروان راه این شهدا هستیم هفته دولت فرصت مناسبی بود برای آنکه بتوانیم خدمات انجام شده را به مردم ارائه دهیم.

وی افزود: باید مسئولین خدمات خود را نمایان و بی‌منت به مردم عرضه کنند، ما خادم مردم هستیم و همیشه باید این شعار را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

حمیدالدین یوسفی با تاکید بر اینکه مردم  ولی نعمت نظام هستند، بیان کرد: کسانی که به عنوان خادم در کسوت کارمندی فعالیت می کنند بایستی با سعه صدر و روی گشاده پاسخگوی ولی نعمتان خود باشند و خدایی نکرده هیچگاه پست و جایگاه باعث غرور و فراموش کردن اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی که خدمت رسانی به مردم و بالاخص فرد مستضعف می باشد نشود.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همه مدیران و کارکنان خدوم  ادارات و نهادهای شهرستان سرباز، تصریح کرد: قطعاً فعالیت های که در سطح شهرستان صورت گرفته ناشی از تلاش، همکاری و پشتکار همه شما عزیزان بوده است که در اینجا من به نمایندگی از سوی دولت از شما تقدیر و تشکر میکنم.

اجرای موسیقی محلی و تجلیل از کارمندان، ورزشکاران و هنرمندان نمونه شهرستان سرباز از دیگر بخش های این مراسم بود./پاپایا

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35967
  • دیدگاه‌ها برای مردم ولی نعمت نظام هستند/ مسئولین خدمات خود را نمایان و بی‌منت به مردم عرضه کنند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.