همایش قشر بسیج کارمندان با حضور خانواده شهید شاخص کشوری شهیدقدمی درزاهدان

  • کد خبر : 35951
  • ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴
همایش قشر بسیج کارمندان با حضور خانواده شهید شاخص کشوری شهیدقدمی درزاهدان

گندم خبر :همایش قشر بسیج کارمندان در سالن خاتم استانداری با همت سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان  برگزارشد. سرهنگ پاسدار مسعود پناهی در این همایش که با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از مدیران ادارات کل وفرمانده هان پایگاههای مقاومت حوزه صاحب الزمان (عج) بسیج کارمندان استان برگزارشد گفت:کارمندان بسیجی افرادی تاثیر گذار درجامعه  هستند […]

گندم خبر :همایش قشر بسیج کارمندان در سالن خاتم استانداری با همت سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان  برگزارشد.

سرهنگ پاسدار مسعود پناهی در این همایش که با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از مدیران ادارات کل وفرمانده هان پایگاههای مقاومت حوزه صاحب الزمان (عج) بسیج کارمندان استان برگزارشد گفت:کارمندان بسیجی افرادی تاثیر گذار درجامعه  هستند که با تکریم به موقع ارباب رجوعان به رسالت وماموریتهای خود به درستی ایفای نقش می کنند.
مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه سلمان افزود: کارمندان بسیجی در ادارات با عضویت در نهاد مقدس بسیج وفعالیت وحضور در تمام عرصه ها دشمنان را مایوس ونقشه های شوم آنها را نقش برآب کرده اند.
وی با تاکید بر این مطلب که امروزه کارمندان بسیجی سنگر بانان وحافظان آرمانها وارزشهای انقلاب اسلامی هستند تصریح کرد:این قشر از جامعه با الگو پذیری از شهداء ،عمل به وصیت نامه بزرگ مردان حماسه آفرین انقلاب مانعی بزرگ برای رسیدن دشمنان به اهداف شومشان شده اند.
این مسئول اظهار داشت در جامعه امروزی کارمندان وبسیجیان ادارات کل در استان باپیروی از منویات مقام معظم رهبری به منظور تحقق اهداف انقلاب اسلامی با شعار اقتصاد مقاومتی  اقدام وعمل این مهم را در سطح استان به خوبی اجرایی کرده اند.
وی با اشاره به این مطلب که اقتصاد مقاومتی یکی از دغدغه های اصلی ومهم رهبر انقلاب است اظهار داشت :کارمندان بسیجی  پیروان خط امامت وولایت هستند که این مهم دشمنان را به سطوح آورده ورسالت ماست باتوجه به تهدیدات فرهنگی وجنگ نرم دشمن بیش از هر زمان دیگری در اجرایی شدن منویات رهبر معظم انقلاب گام برداریم .
وی تصریح کرد: در این مراسم از تعداد ۲۰ مدیرکل نمونه وبرتر ادارات کل و۱۵ فرمانده پایگاه مقاومت بسیج و۲۰ خانواده معظم شهدا کارمند حوزه صاحب الزمان بسیج کارمندان استان تجلیل وقدر دانی شد.
 
  photo_2016-08-31_11-04-57 photo_2016-08-31_11-04-52photo_2016-08-31_11-05-08 photo_2016-08-31_11-05-33
 
لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35951
  • دیدگاه‌ها برای همایش قشر بسیج کارمندان با حضور خانواده شهید شاخص کشوری شهیدقدمی درزاهدان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.