سرعت وزش باد در سیستان به ۸۰ کیلومتر در ساعت رسید

  • کد خبر : 35928
  • ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۱
سرعت وزش باد در سیستان به ۸۰ کیلومتر در ساعت رسید

گندم خبر : مصدق گودرزی‌فراظهارکرد: سرعت وزش طوفان که از روز دوشنبه در سیستان وزیدن گرفت امروز به ۸۰ کیلومتر در ساعت رسید و شعاع دید را در منطقه فرودگاهی به ۴کیلومتر کاهش داد. کارشناس هواشناسی استان افزود: هم اکنون غلظت ریزگردها در منطقه ۳۵۸ میکروگرم بر متر مکعب گزارش شده است که ۲ برابر […]

گندم خبر : مصدق گودرزی‌فراظهارکرد: سرعت وزش طوفان که از روز دوشنبه در سیستان وزیدن گرفت امروز به ۸۰ کیلومتر در ساعت رسید و شعاع دید را در منطقه فرودگاهی به ۴کیلومتر کاهش داد.

کارشناس هواشناسی استان افزود: هم اکنون غلظت ریزگردها در منطقه ۳۵۸ میکروگرم بر متر مکعب گزارش شده است که ۲ برابر حد مجاز است واین روند تا اواخر امروز چهار شنبه ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه بر اساس نقشه‌های هواشناسی ازپنجشنبه از شدت باد کاسته می‌شود و در این مدت تغییرات دمایی محسوسی نخواهیم داشت، تصریح کرد: آلودگی هوا هم برای افراد سالم و هم بیماران خطرآفرین است و ساکنان این مناطق تا بهبود کیفیت هوا از منزل خارج نشوند.

وی خاطرنشان کرد: در نواحی مرکزی و نوار غربی استان هوا غبار آلود و باد نسبتا شدید پیش‌بینی می‌شود و دریای عمان نیز مواج خواهد بود.در این مدت ارتفاع موج در سواحل چابهار به ۲ متر خواهد رسید و در شرق دریای عمان به ۲و نیم متر خواهد رسید.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35928
  • دیدگاه‌ها برای سرعت وزش باد در سیستان به ۸۰ کیلومتر در ساعت رسید بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.