عده ای با لباس مطالبه گری به دنبال منافع شخصی هستند

 • کد خبر : 35321
 • ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۵
عده ای با لباس مطالبه گری به دنبال منافع شخصی هستند

گندم خبر:حلیمه عالی نماینده سابق زابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سال ۹۱ یک روزنامه محلی در سیستان و بلوچستان بدون تحقیق مطلبی علیه بنده منتشر کرد که با توجه کذب بودن آن موضوع را از مراجع قانونی پیگیری کردم. وی این ماجرا را اینگونه تشریح کرد و گفت: در سال ۹۱ مریضی به […]

گندم خبر:حلیمه عالی نماینده سابق زابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سال ۹۱ یک روزنامه محلی در سیستان و بلوچستان بدون تحقیق مطلبی علیه بنده منتشر کرد که با توجه کذب بودن آن موضوع را از مراجع قانونی پیگیری کردم.

وی این ماجرا را اینگونه تشریح کرد و گفت: در سال ۹۱ مریضی به بیمارستان امام خمینی (ره) مراجعه می کند، بنده در آن زمان پزشک تلفنی بوده ام ، به گفته پرستاران این مریض نیمه های شب بدحال تر می شود.

عالی ادامه داد: ساعت ۶:۳۰ بنده در بیمارستان در حال ویزیت بیماران بودم که پزشک اوژانس بیمارستان امام خمینی (ره) با بنده تماس گرفت و شرح حال بیماری را به بنده اطلاع داد که بعد از دریافت وضعیت بیمار در پاسخ گفتم مریض را به بیمارستان مادر یعنی بیمارستان امیر المومنین(ع) زابل منتقل کنید.

نماینده سابق سیستان گفت: پیگیر انتقال بیمار مورد نظر به بیمارستان بودم که مشخص شد این مریض با رضایت خود از بیمارستان مرخص شده است.

نماینده مردم زابل در مجلس نهم گفت: بستگان مریض هنگاهمی که متوجه شدن بنده پزشکی تلفنی هستم مانع از انتقال بیمار مذکور به بیمارستان امام علی (ع) شدند.

وی افزود: در ایستگاه پرستاری منتظر سرویس بودم، که سه خانم از کادر اداری بیمارستان را دیدیم و متوجه شدم بیمار بیمارستان امام خمینی (ره) از بستگان  آنها بود وقتی دلیل عدم انتقال این بیمار را جویا شدم پاسخ دادند بیمار گفته حالم بهتر است و برای ترخیص رضایت داده است.

وی با بیان اینکه در پشت پرده این ماجرا یک دسیسه چینی بوده است ادامه داد: آنها حتی حاضر نبودند در مدت حضور من بیمار را به بیمارستان بیاورند و منتظر بودند که ساعت کاری بنده در ۸ صبح به پایان برسد و بعد از آن به بیمارستان مراجعه کنند.

این پزشک افزود: اما مریض قبل ساعت ۸ صبح و بنا به هر دلیلی به بیمارستان رسید، بنده که وخامت حال او را دیدم از پرسنل مربوطه خواستم علائم حیاتی بیمار را بررسی کنند.

عالی با تشریح وضعیت بیمار بیان کرد: درد شکم این مریض به حدی بود که بنده پیش بینی آسیب جدی در ناحیه داخلی بیمار را کردم، در همان لحظه نیز دکتر جراح در محل حضور یافت که من گفتم این مریض در اختیار شماست.

وی افزود: در گیر و دار این ماجرا متاسفانه بیمار فوت می کند، بنده این سئوال را دارم که اگر بیماری به هر دلیلی فوت کند آیا نماینده مردم آن شهر باید پاسخگو باشد، اگر هم به هر دلیلی فوت کند آیا باید سریعا در روزنامه منتشر شود؟ پس در این میان وظیفه نهادی مانند قوه قضاییه و پزشکی قانونی و سایر نهاد چیست!

نماینده سابق مردم زابل با بیان اینکه این موضوع شش ماه بعد از انتخابات مجلس نهم بود گفت: فردی مشخص دست به قلم می شود و این موضوع را به رشته تحریر در می آورد و مسئول یک روزنامه هم بدون تحقیق و بررسی آن را منتشر می کند.

وی ادامه داد: جالب است که یکی از آقایان هم از صفحه روزنامه ای که علیه بنده این مطلب خلاف واقع را نوشته بود به تعداد بسیار زیاد کپی تهیه و در کل منطقه سیستان خانه به خانه توزیع می کنند.

نماینده زابل ادامه داد: اگر قصوری از بنده در خصوص این بیمار سر زده است، بنده از لحاظ قانونی موظف به پرداخت دیه بیمار هستم اما اگر در حق بنده اجحافی صورت گرفته و مطالب خلافی در یک روزنامه نزدیک به یک جریان سیاسی منتشر شده است مسئول این روزنامه باید پاسخگو باشد.

نماینده سابق زابل با بیان اینکه این شکایت مربوط به اسفند ۱۳۹۱ بود است گفت: شهید نوری دادستان فقید زابل پرونده را به زاهدان ارجاع داد و گویا تازه به این شکایت رسیدگی شده است.

وی ادامه داد: یکی از اعضای این روزنامه با بنده تماس گرفت و گفت به دادگاه مراجعه کرده ایم اما آنها رضایت بنده را شرط مختومه دانستن این پرونده عنوان کرده اند که بنده در پاسخ به این فرد گفتم به هیچ عنوان کوتاه نمی آیم.

عالی گفت: هدف عده ای این بود که حرفه و قداست پزشکی بنده را زیر سئوال ببرند و مردم را نسب به کار من بدبین کنند بنابراین تا حصول نتیجه پیگیر خواهم بود.
وی افزود: در برهه ای بنده به خانم ابتکار تذکر می دادم عده ای با عنوان متخصص بر علیه بنده نامه نگاری می کردند، چرا الان سکوت کرده اند.

نماینده اسبق زابل با بیان اینکه دغدغه مردم را داشته است گفت: دفاع از حق و حقوق مردم باعث شده بود هر روز علیه من بیانیه بدهند، عده ای به دنبال سهم خواهی از بنده بودند و شنیدن پاسخ منفی باعث شده بود آنها به بنده حمله کنند.

عالی با بیان اینکه یکی از آقایان از بنده پول و همچنین استخدام همسر خود را می خواست ادامه داد: مدارک کاملا موجود است، عده ای با لباس مطالبه گری به دنبال منافع شخصی هستند./عصرهامون

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35321

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 8در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۸
 1. از خانم عالی خواهشمندیم. طرح کوه خواجه در شهرستان هامون را که خانم مهندس پرندوار و آقای جمشید نژآد مدام در تهران پیگیری میکنند. حمایت کنه

 2. یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد
  یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند

 3. خانم عالی. خواهر خوب نشنیدی که گفته اند چاه مکن بهر کسی اول خودت بعدا کسی.وقتی ازکسی.بناحق استخدامی بخواهی. وبرای کسی که بحرف ناحقت گوش نکرد هزاران چاه کندی و ازجایگاه نمایندگیت سوء استفاده کردی باید میدانستی که خدا جای حق نشسته وتورا بدری که برای دیگران میخواستی گرفتار کرد.خدایا شکر که خوب خدایی هستی دوستت دارم خدا.

 4. بر هر کس که دروغ میگوید لعنت…..

 5. باج خواهی و سند رسوایی که خانم عالی درموردش حرف میزنه پنجاه هزار تومن هست که از طرف دفتر ارتباطات مردمیش در زمانی که میلاد یزدانپناه مدیر روابط عمومی دفترش بود برای گذاشتن یک بنر تبلیغاتی از دفتر خانم عالی در سایت گندم پرس بوده که وقتی بنر رو دوبار روش کلیک می شده صفحه ای باز می شد که ادرس دفتر ایمیل و اطلاعات مربوط به مسئولین دفتر داخل اون بنر بوده و این مبلغ هم برای این بنر تبلیغاتی پرداخت شده و این مطلب رو آقای یزدانپناه که در دفتر خانم عالی بوده و علیرضا بارانی که اون زمان بنر رو طراحی کرده می تونه تائید کنه بهتر بود مجموعه گندم پرس که این روزها خیلی هم مدعی روشنگری هست برای روشنگری هم که شده این مساله رو روشن می کرد تا بیشتر از این مورد سوء استفاده کسی که مردم با ۴ هزار رای خوب جوابی بهش دادن نمی شد
  خجالت آور هست که از ۵۰ هزار تومنی که در قبال یک خدمت انجام شده (طراحی بنر و قرا رگرفتن در سایت برای یکماه) بعنوان سند رسوایی یاد بشه و شما هم با خوشحالی منتشرش کنید

 6. انتظار مردم از خانم عالی باتوجه به پزشک بودنشان این بود که وضعیت بهداشتی مردم رابهبود بخشد .حالا درمسند مطالبه گر صحبت می کند.فقط توانسته چند نفر از فامیل بامری رادر بیمارستان تازه تاسیس تامین اجتماعی سرکارببرد

 7. ماهم میگیم. بر دروغگو لعنت. ما میدانیم خانم عالی دروغگو نیست.دلسوز است اما با طناب غیر,,,,,,,,,, بچاه افتاد شاید با تعریفات زبان بازانه ی خیلی از همانهایی که بدنبال فرصت گرفتن کار از راه غیر حق بودن,,,,,,, آیا انها باز هم خانم عالی را تحویل میگیرند؟بنظر من غیر پیدا کردن کار,,,,,, کارهای دیگری و مهمتری بود که می بایست خانم عالی پیگیری میکرد, بهرحال خانم عالی هنوز پزشکی دلسوزند وقابل احترام خوب است دلسردش نگنیم. من شخصا ایشان را مثل خواهرم د وست دارم.خدا حفظش کند.

 8. با سلام خانم عالی
  بابت پیگیری مصوبه استخدامی های تربیت دبیر ۸۸ ازتون ممنونیم